אולי גם לך יושבים סכומי כסף גדולים בחברות הביטוח ללא ידיעתך?
ישנם מיליארדי ש"ח ללא כל דורש שמנוהלים בבתי ההשקעות ובחברות הביטוח - דרוש את מה שמגיע לך!חברות הביטוח והחברות אשר מנהלות את חסכונות הציבור, בעיקר בקרנות פנסיה וקופות גמל מנסות לשמור סוד גדול - מיליארדי ש"ח מושקעים אצלם ללא דורש וללא בעלים, כסף זה נקרא כסף "אבוד", משמע שבעלי הפוליסות השונות אינם ידועים ואינם באים לחברות לדרוש את הכסף של לכותרת המלאה..


תגיות:

סוף סוף הדרך היעילה והקלה ביותר לרכוש רכב בימים אלו בישראל...
קניית רכב בתשלומים זו הדרך בה תוכל לקנות רכב במהירות וללא לחכות שבועות עד להשלמת הקנייה.
נשיאה הראשון של חברת ( Fuji Heavy Industries ( FHI, קנגי' קיטה, היה בעל דעות מוצקות בנושא המכונית. "אם ברצונך לייצר מכונית, עליך לייצר את כל מרכיביה." "על מכוניות יפניות לשאת שם יפני." מר קיטה היה נלהב במיוחד לגבי ייצור מכונית נוסעים, והתשוקה הגד לכותרת המלאה..


תגיות:

חלק גדול מהוצאותינו הכספיות מיועד לצורכי ביטוחים שונים, כולל ביטוח פנסיוני. פעמים רבות אנו בוחרים ביטוח פנסיוני שגוי, בין אם מחוסר הבנתנו את תנאיו השונים ובין אם צרכינו השתנו וביטוח זה איננו מתאים לנו עוד.באמצעותו של יועץ פנסיוני, או יעוץ פרישה, אנו יכולים לחסוך בתשלומים מיותרים, כפילויות, דמי ניהול גבוהים ואף מבחירות שגויות של פוליסות ביטוח שונות. ייעוץ פנסיוני או יעוץ פרישה יבטיח לנו כי אנו משל לכותרת המלאה..

תגיות:

Ebitobi provide complete solutions for royalties & license services trade leads and b2b services. Ebitobi is leading royalties & license services B2B marketplace trade portal that helps royalties & license services buyers and royalties & license services suppliers to locating suitable royalties & license services trading partners. Buyers will find thousands of royalties & license services trade l לכותרת המלאה..

תגיות:

Now get your body art manufacturer and suppliers directory: Ebitobi is body art marketplace directory where you will find latest products of body art business with Quality list of Body Art Manufacturers and Suppliers. Find New Body Art products and body art business partners on Ebitobi.com. Ebitobi is leading body art B2B marketplace trade portal that helps body art buyers and body art suppliers לכותרת המלאה..

תגיות:

אם יש מקצוע שצמיחתו בישראל בעשרות השנים הבאות כמעט לא עומדת בספק, הרי שמדובר על טכנאי הגז. מדוע? משום שבשנים הבאות נראה שימוש מתרחב והולך בגז בישול (גפ"מ) שהיום משמש בעיקר לבישול אך בעתיד ישמש אותנו לעשות שימושים אחרים. מאגרי הגז העצומים שנתגלו מול חופי ישראל לא משאירים מקום לספק. לכותרת המלאה..

תגיות:

As one of the globe’s fastest growing supplier serving exports, Products and manufacturing professionals, Industrial Ebitobi.com is delighted to initiate its latest offerings from global leading manufacturers and suppliers of OEM, custom-made and obsolete electrical and electronic supplies. As counted that co-op publications both feature pre-selected and approved manufacturers and distributors in לכותרת המלאה..

תגיות:

בקנדה פועלת החברה בעיקר באמצעות First Capital Realty (48.8%), חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בטורונטו (TSX:FCR).
FCR, חברת הנדל”ן המובילה בתחומה בקנדה, עוסקת ברכישה, פיתוח וניהול מרכזים מסחריים מעוגני סופרמרקטים באזורים אורבניים צומחים. בבעלותה 175 מרכזים מסחריים בשטח בנוי של כ-2 מיליון מ”ר.
כמו כן, פועלת החברה בקנדה באמצעות (69.5%) Gazit America, חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בטורונטו (TSX:GAA), מח לכותרת המלאה..


תגיות:

לאומי קארד מציעה מגוון רחב של פתרונות אשראי לכל צורך המותאמים ללקוח על פי דרישותיו ויכולותיו. פתרונות האשראי מאפשרים ללקוחות החברה גמישות תוך בחירת גובה התשלום החודשי, הניתן לשינוי, ותחילת תקופת תשלום ההלוואה (מחודשיים ועד לשנה ממועד לקיחת ההלוואה). לכותרת המלאה..

תגיות:

פריידקס ושות' הינו משרד בגודל בינוני המשלב שירות וקשר אישי עם הלקוחות תוך מתן טיפול איכותי ומקיף במגוון תחומים. המשרד פועל כמבקר של חברות, מוסדות ציבור (מלכ”רים) תאגידי מים ותאגידים אחרים בכל ענפי המשק ובכל חלקי הארץ. בנוסף עוסק המשרד במיסוי, ייצוג בפני רשויות המס ורשויות אחרות, ובייעוץ עסקי ופיננסי. מרבית המועסקים במשרד הינם רואי חשבון, שחלקם בעלי הכשרה והסמכה במשפטים, בכלכלה ובעלי רישיון ראיית לכותרת המלאה..

תגיות:

אין זה סוד שתדמיתם של חלק ממתווכי הנדל"ן בארץ ירודה ורמתם המקצועית לא תמיד מספקת. כאשר אתם עומדים בפני בעיה של מכירה, רכישה, השכרה, או השקעה במקום שאינו מקום מגוריכם אתם מתלבטים איך לבצע זאת. האפשרות הכמעט יחידה העומדת בפניכם היא לפתוח את דפי זהב, לבחור משם מתווך, ולהתפלל שלא נפלתם על האדם הלא נכון.
ברצוני לעזור לכם להימנע מהסיכון שכרוך בכך, ולהבטיח לכם שירות נאות. לכותרת המלאה..


תגיות:

רשת ישרוטל נוסדה ב-1981, כאשר איש העסקים האנגלי דיויד לואיס פתח באילת את מלון ישרוטל המלך שלמה, המלון הראשון ברשת. לואיס הבין את הפוטנציאל התיירותי הגדול הגלום באילת, שבאותה תקופה הייתה בראשית התפתחותה. מלון ישרוטל המלך שלמה הציב סטנדרט חדש לבתי מלון בישראל, ושימש זרז להתפתחותה של אילת ליעד תיירותי בין-לאומי פופולרי.
החברה החלה להיסחר בבורסה לניירות ערך של תל-אביב בשנת 1995. לואיס הוא בעל המניו לכותרת המלאה..


תגיות:

...מוקד השירות שלנו נמצא תמיד במרחק שיחת טלפון, כדי לגשר, לייעץ, ובמקרה הצורך גם להפעיל לחץ על בעל מקצוע שלא עמד בהתחייבויותיו.

כמובן, המצב אליו אנו שואפים הוא כזה שבו לא תצטרכו להתלונן או לבקש עזרה, אלא תתקשרו כדי לספר שקיבלתם שירות מצוין ואתם מרוצים. אנא עשו זאת - זה בהחלט משפיע על שיקולינו כשאנחנו בוחנים את ההתאמה של עסק או נותן שירות למדריך.
לכותרת המלאה..


תגיות:

מהנדס לוקח על עצמו אחריות רבה בתיכנון מבנים לכן ביטוח אחריות מקצועית יכסה אותו בגין תביעות עתידיות במקרה אסון.מהנדס לוקח על עצמו אחריות רבה בתיכנון מבנים לכן ביטוח אחריות מקצועית יכסה אותו בגין תביעות עתידיות במקרה אסון לכותרת המלאה..

תגיות:

ביטוח אחריות מקצועית לעורכי דין - עורכי דין חשופים לתביעות ענק בגין רשלנות - ביטוח אחריות מקצועית מגן בפני נזקים כלכליים כבדים לכן החשיבות של ביטוח מסוג זה לעורכי דין הוא חשובה ביותר. תביעות ענק מוגשות על רשלנויות של עורכי דין ועורך ללא ביטוח מתאים - יכול להיפגע כלכלית הצורה קשה ואפילו לפשוט רגל לכותרת המלאה..

תגיות:

אורי טל הינו יועץ נדל"ן ותיק תושב הרצליה פיתוח המתמחה בשיווק בתי יוקרה, מגרשים, וילות בהרצליה פיתוח (הרצליה פיתוח, כפר שמריהו, ארסוף, הרצליה ב' ונוף ים).
אורי טל מציג לרוכשים פוטנציאליים שפונים אליו את הנכסים בהרצליה פיתוח הנמצאים אצלו בבלעדיות, וכמו כן בהיותו קשור ביחסי שיתוף פעולה עם משרדים אחרים בהרצליה פיתוח הוא מציג ללקוחותיו גם נכסים הנמצאים בטיפול אצל רוב משרדי תיווך הנדל"ן בהרצליה פי לכותרת המלאה..


תגיות:

שדרות רוטשילד הן בין השדרות המרכזיות והיפות ביותר בתל אביב. במהלך השנים, ביססו שדרות רוטשילד את מעמדן כמרכז העסקי, התרבותי וההיסטורי של תל אביב. בקצה האחד של השדרה נמצא את שכונת נווה צדק ובקצהו השני השדרה, תיאטרון הבימה והיכל התרבות. סביב לבנייני המשרדים היוקרתיים, נמצא מגוון של מסעדות, בתי קפה עדכניים, מלונות ומקומות בילוי אופנתיים, אשר הופכים את השדרה למרכז אורבאני תוסס של פעילות מסחרית, חברתית לכותרת המלאה..

תגיות:

הכלכלה הלא יציבה כיום גורמת לזעזועים בעולם הנדל"ן, לכן חשוב ביותר בתקופה כזאת במיוחד להיעזר בטובים ביותר שיש לשוק הנדל"I להציע בתחום הפתלתל הזה. כדי להקל על העמוסים, הבלבול והאפשרויות הרבה ניתן להשתמש בעצות המומחים כפי שניתנות כאן ולקבל שירות כמו בשום מקום אחר. לכותרת המלאה..

תגיות:

בשוק הנדל"ן של היום, העזרה של מתווכים יכולה להיות קריטית ומהותית ביותר על מנת לעזור לכל מי שמחפש נכס להשקעה או למגורים. ישנן המון אפשרויות לתיווך באיזור המרכז ובאיזור הרצליה בפרט אבל ישנם מקומת שיכולים להתעלות מעל השאר. לכל מי שזקוק לעזרה בנושא מקום זה יכול להוות פתרון אמיתי. לכותרת המלאה..

תגיות:

קטגוריה זו מציגה וילות למכירה בהרצליה פיתוח שמתאימות לתקציב של מ 1.5 מיליון דולר עד 3 מיליון דולר. בתקציב זה ניתן לרכוש בהרצליה פיתוח בתים חדשים או משופצים הבנויים על 400-500 מ''ר מגרש.
הכנס עכשיו בכדי למצוא את דירת החלומות החדשה שלך במרחק נגיעה מתל אביב ומהים. המקום בו תוכל לגדל את ילדיך ולהעניק להם את החיים שתמיד חלמת לעצמך. התקשר היום. לכותרת המלאה..


תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה