מתברר שהזמרת ומנחת X Factor שריל קול (Cheryl Cole) עדיין מאוהבת בשחקן הכדורגל והאקס שלה, Ashley. שריל קול בת 27 עדיין מאוהבת קשות בחבר לשעבר ונראה שהיא רוצה להביא איתו ילדים לעולם. לפי דעתו של אשלי קול שחקן קבוצת הכדורגל צ'לסי, הוא רוצה ככל הנראה שהוא ו-Cheryl Cole יחזרו להיות ביחד. יש שם הרבה סלט ובלגן שלם עם בגידות מצד Ashley לפי מה שנכתב במגזין dailymail.co.uk. בכל מקרה, ככה זה אצל סלבס. כאשר לכותרת המלאה..

תגיות:

אז נראה המלי לוי (סלב ישראלית) מקבלת הרבה תשומת לב לאחרונה בתקשורת בעולם. מתברר שאחד הסיבות (חוץ מהדרכון האירופאי שחסר) שמלי לוי לא תשחק לצד בראד ביט בסרט World War Z הוא העובדה שאשתו של בראד פיט, אנג'לינה ג'ולי לא רוצה שמלי לוי תשחק לצד בראד מחשש לרומן בין השניים. אין ספק שמלי לוי כוסית על, וזה העובדה הזו גורמת לאנג'לינה לחשוש מאוד מכך. צהובון אמריקאי בשן Intouch פרסם את ההודעה הזו וגרם להרבה ר לכותרת המלאה..

תגיות:

אז מתברר שהנסיכה קייט לא יכולה להביא ילדים לעולם. אני לא יודע למה הדברים האלו לא מתגלים לפני כן, מה, קייט תכמנה את הנסיך וויליאם? - בכל מקרה, יש כתבה קצך יותר אופטימית אשר לפחות מציינת כי הנסיך הרי ככל הנראה יביא ילד עוד לפני וויליאם, מה שיהפוך את הנסיך הארי למלך. איזה עולם. לכותרת המלאה..

תגיות:

המדריך נועד לאפשר לך לקבל מידע משפטי מקצועי שנערך על ידי מיטב עורכי דין פליליים, במטרה להקנות לך כלים להתמודד עם אישום פלילי, שכן השילוב של אחוז מדהים של הרשעה (מעל 90%) ביחד עם כתם הרשעה בפלילים, עלולים להוביל אותך, האזרח הפשוט שהסתבך שלא בטובתו, לנזק בלתי הפיך בהמשך חייך.
לכותרת המלאה..


תגיות:

נפצעתם בתאונת עבודה? נפגעתם בתאונת דרכים? כנראה ואתם צריכים עורך דין לענייני נזיקין, שיעזור לכם לקבל את הכסף שמגיע לכם. עורכי דין לנזיקין יש בשפע, אך עם זאת על מנת להבטיח קבלת שירות מקצועי ואמין, מוטב שתחפשו אחר עורך דין לנזיקין בעל נסיון מוכח בתחום. עמל LawFind שקד על הכנת רשימה מעודכנת של עורכי דין בעלי וותק בתחום וכישורים מוכחים. לגולשי האתר ניתנת האפשרות לפנות בצורה לישירה לכל אחד מעורכי הדין לכותרת המלאה..

תגיות:

הרבה ישראלים מתעניינים בישראלים מפורסמים (סלבס) ברשת. כיום כל פורטל ישראלי גדול מציעה מדור של מפורסמים ישראלים (צהובון), עם תמונות, סרטונים ומדיע עסיסי על סלבס ישראליים. לכל אחד מאיתנו יש איזה מקום אשר אוהב להציץ, לדעת מה קורה אצל השכן. אצל מפורסמים זה הרבה יותר אינטנסיבי, כולנו רוצים לדעת מה אותו סלבס לובש היום, איפה הוא מסתובב, אם מי הוא יוצא (נינט טייב ויהודה לוי אומר לכם משהו?!). חשוב שתדעו לכותרת המלאה..

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה