לא רוצה לבאס אך אחד, אך אייפון בצבע לבן נראה הרבה יותר איכותי מבחינה חיצונית. אם אתם קניתם אייפון שחור נראה לי שהייתם צריכים לחכות עד שיהיה אייפון לבן זמין כדי לקנות אותו. צירפתי סרטון אשר מסביר את היתרונות של אייפון לבן לעומת שחור. לפי ביקורת זו על אייפון לבן אני חושב שה-iPhone White הוא נראה הרבה יותר מיוחד ולא רגיל ומאוס כמו השחור. מה דעתכם, איזה טלפון סלולרי אייפון יותר יפה, לבן או שחור ?
תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

קישורים רלוונטים

תגובות

omri ( 2553 ימים )
omri avatar לפי דעתי אייפון שחור נראה יותר טוב. גם אנשי עסקים אשר מחפשים לקנות אייפון 3G או 3GS, יעדיפו אייפון בצבע שחור. אןזאת כמו שרואים בסרטון השוואה זה של אייפון לבו מול שחור, אפשר לראות בבירור שמבחינת שריטות, לצבע הלבן יש יתרון ברור. אני מתאר לעצמי שחברות סלקום, אורנג' ופלאפון הזמינו יחסית מעט אייפונים לבנים ויותר שחורים, כי הם פשוט נמכרים יותר טוב. אבל למי שהוא פריק של חברת Apple, אין לי ספק שחלק מהם יקנו את הלבן אשר מזכיר גם את האוזניות של ה-iPod של חברת אפל שהיה גם כן בלבן, וזה מה שהבדיל את המותג משאר המתחרים, הצבע הלבן. iPhone White או iPhone Black.
naama ( 2553 ימים )
naama avatar בדרך כלל בנות אוהבות את האייפון הלבן שהוא נשי יותר וגברים לוקחים את אייפון בצבע שחור. אני קניתי את האייפון 3GS הלבן והוא נראה ממש מהמם. מקודם היה לי את אייפוד טאץ' בצבע לבן עם אזניות לבנות (עדיין משתמשת בו) ואפילו המחשב אפל שלי בצבע לבן (Mac Pro). אני ממש אוהבת גאדג'טים בצבע לב מה לעשות. חבל שחברת אפל לא צבעו גם בצבע לבן את החלק הקדמי של האייפון 3GS שבכלל יראה לבן לגמרי, אבל מה לעשות שום דבר לא מושלם. חברות שלי אומרות שרואים יותר טוב את המסך כאשר האייפון בצבע שחור. אני חושבת שלאייפון 3GS הלבן יש "קטע", הוא מיוחד מאוד וחוץ מזה שהוא נראה מדליק כאשר שמים אותו בכיס של הגי'נס (ג'ינס כחול).
omri ( 2553 ימים )
omri avatar לא קשור לסלולרי לבנות בכלל, Apple מייצרים אייפון בצבע לבן בדיוק כמו מכשירי ה-iPod Touch שלהם בצבע לבן גם כן והרבה גברים משתמשים בהם. אני חושב שאפל היו הראשונים למתג את גאדג'טים בצבע לבן וזה מאוד מזוהה עם מוצרים של חברת אפל, אפילו מחשבים ניידים Mac Book של אפל יש בצבע לבן. אם זאת שחור נראה לפי דעתי יותר טוב וה-iPhone הלבן נראה של פריקים מתלהבים של חברת אפל. בסך הכל מדובר באותו מכשיר סלולרי והמטרה למכור כמה שיותר מכשירי טלפון סלולריים מסוג אייפון. מי יודע, אולי יצא גם אייפון בצבע אדום, כחול, ורוד, כתום או צהוב בקרוב, אפל מסוגלים להכל. הם הוציאו את מכשירי iPod Nano במא צבעים שונים וזה הלך להם מצוין. אני בעל מכשיר iPod Nano בצבע כתום, והוא נראה מגניב ביותר!
admin ( 2553 ימים )
admin avatar זה סתם היה טיזינג, אבל באופן אישי אני באמת חושב ששניהם נראים טוב. בעיה אחת היתה לי עם אייפון בלבן (iPhone in white) הוא שהוא לבן רק בחלק האחורי שלו ובחלק הקדמי הוא שחור. אם כל הכיסוי שלו היה בצבע לבן, אני חושב שזה היה נקרה הרבה יותר טוב. כבר עדיף היה לעשות פנל אחורי מתחלף שכל אחד ישים איזה צבע שהוא רוצה כמו בטלפונים סלולריים של נוקיה (זוכרים את ה-Nikia 5520). אני מסכים עם נעמה שיש לאייפון הלבן "קטע", הוא נראה יותר Apple, בדיוק כמו נגני ה-MP3 של אפל. מה שבטוח שאיזה אייפון שלא תקנו, חשוב שתשימו עליו מגן מסך שלא יישרט.
naama ( 2551 ימים )
naama avatar היום יצא לי לראות בחנות אייפון בצבע לבן ואני ממש לא התלהבתי ממנו. הקטע שהוא באמת רק לבן מהצד האחורי, ממש מבאס. תדעו שגם יש כיסויים אשר אפשר לשים על החלק האחורי של האייפון שיחליף לכם את הצבע לצבעים יותר מגניבים: כחול, כתום , ורוד, אדום, תכלת, צהוב וכו'. למי שמתלבט לקנות אייפון שחור או לבן ושואל את עצמו אלף פעם איזה כדאי לקנות? - לכו על השחור, הימור בטוח!
 •  RSS פידים  •  ^ למעלה