אם יש לכם רכב או אופנוע זו הכתבה בשבילכם,אחת לשנה אנחנו עושים ביטוח חובה ומקיף לרכב שלנו על מנת להגן על עצמנו בפני תאונות גניבות או נזק לרכב.לא כל אחד עושה ביטוח מקיף-זה לא חובה.אך לרכבים חדשים או יקרים כדאי מאוד לעשות כדי לא לאבד את כל הרכב אם חלילה גונבים.הביטוח חובה כשמו כן הוא ואותו חייבים לעשות והוא כולל גם צד ג .

אם יש לכם רכב ישן -עד 10,000 ש"ח בערך לא בטוח שמשתלם לכם לעשות מקיף כי קודם כל ביטוח מקיף לרכב ישן הוא יקר יותר וגם כי סכום של 5000 ש"ח אחרי שנתיים כבר עובר את ערך הרכב עצמו,ופה אפשר לקחת את הסיכון גם בעת גניבה
כאשר אתם עושים ביטוח לראשונה כדאי לעשות סקר שוק ולעשות השוואות ביטוח באינטרנט כדי לקבל הצעות זולות עבור ביטוח,ישנן חבורת רבות בשוק הגדולות הן: AIG,ביטוח ישיר,9 מליון ועוד.
כל החברות יציפו אתכן בהנחות ומבצעים כדי שתצטרפו לשורת לקוחותיהם החדשים,אך כשקורה שיש תאונה הם פחות שירותיים,לכן כדאי לבדוק שירות והמלצות של חברות מאנשים שאתם מכירים או מביקורות באינטרנט כדי לוודא שירות בטוב או ברע..ממש כמו בחתונה :)
אם אתם בעלי רכב כבר שנים יש לכם חברת ביטוח ואתם נשארים בה כי אתם מרוצים,למרות הכל כדאי לפני שעושים חידוש פוליסה פעם בשנה לבדוק גם אצל החברות המתחרות שיעשו מאמץ עילאי כדי שתעזבו את החברה בה אתם נמצאים ותעברו אליכם.
לאחר שבחרתם את חברת הביטוח,אם ההצעה נראית לכם זולה מדיי אל תתלהבו,בדקו ובקשו את מפרט הפוליסה כדי לראות את הכיסויים שהפוליסה כוללת,מבחינת אובדן וגניבת רכב,תאונה,שירותים של גרירה במידה ונתקעתם ועוד.

כדאי שתדעו שאם לא אמרתם כלום לחברת הביטוח שלכם לגבי הפוליסה יהיה לכם חידוש אוטומטי אלא אם תבקשו לבטל את הפוליסה לפני מועד פקיעת הפוליסה.אני מבוטחת בביטוח ישיר כבר 3 שנים ומאוד מרוצה מהשירות שלכם..וגם מחירים סבירים בכיסוי סטנדרטי.מאוד ממליצה

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה