בנק הפועלים מציע לכם משכנתא בכמה צעדים פשוטים שייקחו בדיוק 10 דקות באינטרנט.
היום כבר אין צורך לקום מהכיסא וללכת לבנק על מנת לבצע פעולות ואת רובן ניתן לבצע באינטרנט בכמה אישורים פשוטים.
מי שלא יודע מהי משכנתא אז היא סוג של הלוואה רק לטווח זמן ארוך עד 20 שנה ונפרסת על תשלומים רבים ובתנאי ריבית טובים מאוד יחסית להלוואות הקיימות בשוק היום,שהטובות והמשתלמות ביותר הן הלוואות בריבית פריים (3% ריבית כרגע)
אם תקחו משכנתא שבדרך כלל הסכומים מאוד גבוהים מתחיל מ-100,000 ש"ח הבנקים יתנו לכם אופצייה למשכנתא שהיא ללא רבית כמעט ,יש סוגים רבים של משכנתאות ועל מנת לבחור את מה שהכי מתאים לכם כדאי להתייעץ עם בנקאי או יועץ השקעות.
יש לקחת בחשבון שקניית דירה היא נכס שהערך שלו כמעט ולא משתנה וחשוב לקנות דירה במקום איכותי שתמיד יהיה לכם קל למכור או להשכיר את הדירה במידה ותתחרטו.
אני עד לא מזמן חשבתי להשכיר דירה,אך אבא שלי שעובד בעסקי הבנייה והנדל"ן אמר לי שיותר משתלם לקחת משכנתא ולמשל להחזיר 2500 ש"ח בחודש במקום לשלם את הכסף הזה לבעל הדירה שלכם וגם אחרי 100 שנה לא תראו שום נכס וזה בסדר להשכיר דירה לזמן מסויים אך לטווח של שנים זה מאוד לא משתלם,,אני אישית מעולם לא אוכל להרגיש בבית או לעשות מה שארצה אם אדע שהדירה לא שלי..כל הכייף זה לעצב את ביתך כמו שאתה אוהב ולא לקבל אישור על כל תיקון או עיצוב שתרצו בדירה.
אני בעתיד ארצה לבנות לי וילה קטנה ונחמדה עם אופצייה שאוכל להשכיר אותה ואז לקבל את הרווח בחזרה כל חודש ממי שישכיר את הדירה..ובסופה של המשכנתא -הדירה שלכם..
אם אתם זוג צעיר (עד גיל 35) תקבלו הטבות נוספות במשכנתא ותנאים מועדפים יחסית לזוגות מבוגרים יותר או משפחות.
יש לקחת אחריות ולפני שאתם מחליטים על קבלת משכנתא לשבת ולנהל את התקציב שלכם כדי שחלילה לא תהיו בגרעון כספי והבנק ישעבד לכם את הדירה..יש לקחת בחשבון שכל עוד לא סיימתם את התשלום האחרון של הדירה אז היא שייכת חלקית לבנק וברגע שלא תוכלו לעמוד בהוצאות יש סיכוי שתישארו בלי קורת גג..

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה