אתר ZDNET מפרסם חמישה אפליקציות שכל אחד חייב שיהיה לו במכשיר האנדרואיד שלו. האפליקצייה הראשון היא LauncherPro app אשר משפרת את מראה ה-User Interface של אנדרואיד למשהו יותך אטרקטיבי מבחינה ויזואלים ופונקציונלית. יותר שליטה על כסטומיזציה של ה-Home Screen, הוספת ווידג'טים עם פונקציונליות מיוחדת לפי בחירתכם. הווידג'ט של ג'ימייל למשל מאוד מומלץ, יותר מאשר אפליקציית ה-Gmail הקיימת באנדרואיד. האפליקציה השנייה היא Beautiful Widges. זו אפליקציה אשר כוללת מגוון רחב של ווידג'טים יפים לשים ב-Home Screen שלכם כמו מזג אוויר, שעון, חיי סוללה וכו'. זה די מזכיר את ה-HTC Sense. זה במיוחד למי שרוצה שהיה לו Home Screen אשר דומה מאוד למי שאין לו מכשיר של חברת HTC עם מערכת הפעלה Android. אני הורדתי את זה ואלו ווידג'טים בהחלט מרשימים במראה שלהם.

האליקציה השלישית היא Amazon MP3. אפליקצייה חינמית אשר מהווה אפשרות שמיעת מוזיקה בסטרימינג ישירות מאמזון. יש אפשרות רכישה של מוזיקה וכמובן שמירה של כל השירים/אלבומים שרכשתם אונליין בענן. מבלד זאת יש אפשרות של הורדת שירים למכשיר (אלו אשר שילמתם עבורם). בגדול אפליקציית מוזיקה בהחלט מרשימה אשר למלא אנשים יש אותה במ-Android.

האפליקציה הרביעית שאתר ZDNET ממליץ הוא Dolphon Browser HD. זהו דפדפן אינטרנט ואני בטוח שחלק גדול מכם כבר ניסו אותו. הדפדפן תומך בפלאגרינים רבים. יש גם גרסה ללא פרסומות אשר עולה כ-5 דולר. אני באופן אישי חושב שכדאי להשתמש ב-Firefox ל-Android ואני לא רואה סיבה מדוע להמליץ על אפליקציית דפדפן Dolphin Browser HD שה-Firefox גם רשמית הושק ל-Android market.

האפליקציה החמישית והאחרונה היא Multicon Widget אשר היא אפליקציית מסך בית לאנדרואיד אשר מאפשרת להוסיף אייקונים רבים למסך הראשי, כולל קיבוץ של אייקונים, הצמדת פעולות לאייקון ועוד. זה בהחלט נוח למי שיש המון אפליקציות והמקום במסך ה-Home Paeg פשוט לא מספיק לו. אני בטוח שמערכת ההפעלה הבאה של Android גם נראה שיפורים אשר יגרמו לאפליקציה זו להיות לא שווה במיוחד. לפחות זו דעה שלי.

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה