אם יש לכם אתר אינדקס אתרים, אתם בטוח הייתם רוצים להציג תמונה של אותו אתר או עמוד אינטרנט אשר יש לכם קישור אליו. בשביל זה קיים אתר Thumbshots. באתר Thumbshots.org, תוכלו לקבל שירות אשר מאפשר לכם לקבל תמונה מוקטנת של אותו אתר באינדקס שלכם, וכל זאת בעזרת קישור תמונה רגיל עם פרמטרים. אתר Thumbshot מאפשר לכם להציג צילום מסך של אתר אינטרנט בחינם ללא תשלום. לאתרים יש יש להם תנועה גדולה יותר, כנראה יצטרכו להשתמש בשירות בתשלום של אתר Thumbshot בנמצא בכתובת Thumbshot.com.

כיום אתרי אינדקס רבים מציעים אפשרות של צילום מסך של אתר, על מנת להמחיש לגולשים, מה מחכה להם כאשר הם ילחצו על קישור לאתר באינדקס. שימוש בשירות של Thumbshot, יגדיל באופן משמעותי את הלחיצות והגעה לאותם אתרי אינטרנט שהגולשים מוסיפים לאינדקס שלכם. אז אתם שואלים את עצמכם מדוע זה טוב? - מפני שאתרםי אשר יראו כי הרבה גולשים מגיעים מהאינדקס שלכם, אולי ירצו לפרסם באתר שלכם, והרבה וגלשים ובעלי אתרים יזינו אתרים לאינדקס שלכם. כמובן יש את הגירסה הפחות טובה אשר אומרת שמי שעוזב את האתר שלך, לא יחזור אליו, ולפעמים זה לא הכי טוב.

אם אתם בעלי אינדקס אתרים (קניתם פלטפורמת אינדקס בעברית, או הורדת פלטפורמת אינדקס אתרים חינמית Open Source), תוכלו להשתמש בשירות של Thumbshots בחינם. כמובן כאשר יהיו לכם יותר גולשים באתר והרבה יותר תנועה, תוכלו לשלם עבור השירות המתקדם בתשלום, אשר מציע אפשרות רבות ועדיפות גבוהה יותר עבור קבלת תמונות של צילום מסך של אתרי אינטרנט.

זהו השירות הכי פופולרי ברשת באינטרנט, וכיום הרבה אתרים משתמשים ב-Thumbshots כדי להציג תמונות ממוזערות של אתרי אינטרנט. בגירסה החינמית של Thumbshot, לא תוכלו להציג תמונות של דפים פנימיים, אלה אך ורק תמונה של העמוד הראשי (הדומיין הראשי). שירות נקרא גם Thumbnail screenshot of a web page, והוא ניתן חינם, אז מומלץ מאוד לבקר באתר Thumbshots.org, כדי לקרוא ולקבל מידע נוסף על איך מטמיעים את השירות באתר, בלוג או אינדקס אתרים שלכם, וזה מאוד פשוט.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה