אתר YNET הישראלי מציג אפשרות פתיחת תיבת דואר אלקטרוני בשירות ישירות מאתר YNET. מדובר על שירות YnetMail אשר בו תוכלו לקבל כתובת דואר אלקטרוני ולקבל דואר ללא הגבלת נפח כלל. למי שאין עדיין דואר אלקטרוני (סביר להניח שאין כאלה) ולמי שרוצה להירשם לשירות דואר אלקטרוני חינם באתר YNET, זו הזדמנות מצוינת לתפוס כתובת דואר שתהיה רק שלכם. אתר YNET הוא האתר השני אחרי וואלה שמציע פתיחת חשבון אימייל חינם לשימוש של שליחה וקבל מיילים. YnetMail הוא בגרסת beta ואתם מוזמנים להירשם אליו עכשיו.

 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

omri ( 2543 ימים )
omri avatar יש הרבה שירותי שואר אלקטרוני מעולים ברשת כמו של Gmail, Yahoo Mail, Walla.com ואחרים. אני חושב שקשה מאוד להתחרות עם Gmail והפיצ'ר היחיד שבאמת נראה טוב הוא שאפשר לפתוח תיבת מייל ללא הגבלה כלל, אך ביננו, מי משתמש בכזו כמות גדולה יותר ממה של-Gmail של גוגל יש להציע. בכל מקרה אם אתם צריכים עוד תיבת דואר אלקטרוני חינם, יש לכם אפשרות לפתוח אותה ב-Ynet Mail. אני בטוח שאתר YNET השקיע מאמצים רבים להציג שירות דואר אלקטרוני יוצא דופן ומאובטח בצורה מעולה. אני בעצמי כבר פתחתי חשבון מייל באתר YNET ואני ממליץ לכם גם כן למהר לתפוס שם חדש לפני שייתפס.
naama ( 2543 ימים )
naama avatar ל-Gmail לעומת YnetMail יש פיצ'רים רבים שאין אותם ב-YnetMail. אני חושבת שהדרך של אתר Ynet היא ארוכה מאוד לפני שהוא יצליח להתחרות עם ג'ימייל של גוגל. אם זאת, לאתר Ynet יש המון גולשים קבועים וזה יכול לשמש אותם בצורה טובה במיוחד אם הם כבר מבקרים באתר מידי יום ומשתמשים באתר כדי לקרוא חדשות וכותרות ברשת, ובאותו זמן אפשר כבר לקרוא מייל. זה שירות משלים עבור הגולשים של אתר Ynet (ידיעות אחרונות). כרגע אין הרבה פיצ'רים ב-YnetMail, אבל אני בתוכה שתוך זמן קצר נכראה עוד הרבה אפשרויות מתקדמות, בטח גם פרסום ממוקד אשר יעבור על תיבות ה-email ויפרסם מודעות אשר קשורות למיילים אשר אנו מקבלים. גוגל עושה את זה וגם Yahoo בתיבות הדואר האלקטרוני שלהם.
 •  RSS פידים  •  ^ למעלה