אם אתם מחפשים אווטרים לפורומים או לאתרים אשר תומכים ב-Avatars, יש אתר שאני ממליץ מאוד עם המון אווטרים להורדה ישירה בחינם. אתר Free Avatars הוא אתר עם אלפי אווטרים לפורומים, משחקים ואתרים דומים. באתר יש אווטרים המחולקים לקטגוריות שונות: אווטרים של חיות, אווטרים מצחיקים, אנימציות, מסרטים, מוסיקה, מכוניות, מצויירים, ספורט ועוד. הרבה גולשים ישראלים מחפשים להוריד תמונות Avatars למחשב שלהם כדי להעלות אותם לפורומים שבהם הם חברים, זה כמו חותמת אישית שלכם, כך כל גולש יוכל לזהות אתכם מהר בעזרת תמונה זו.

הרבה גולשים תורמים לפורומים והם רוצים חתימה דיגיטלית אישית שלהם, אחת מיוחדת, מצחיקה וכזו שתגרום להרבה אנשים לשים לב לתכנים שהם מזינים בפורומים אלו. באתר Free-Avatars.com, תמצאו שפע של אווטרים חינם להורדה ישירה למחשב ה-PC או המק שלכם. מי שמחפש אווטר אנימציה (Animated Gif), יוכל למצוא מבחר ענק של אווטרים אלו להורדה בחינם מאתר זה. כיום האווטרים הכי פופולריים הם אווטרים מצחיקים באינמציה. אני באופן אישי לפעמים נקרע מצחוק מאיזה סוגים של תמונות אנימציה אנשים מעלים אונליין ויותרים, פשוט קורע מצחוק!

אתר Free Avatars מתעדכן באופן שותף באווטרים חדשים מקוריים להורדה ישירה. כיום חברים באתרים כמו מייספייס, פייסבוק, פורומים גדולים כמו תפוז, נענע,, היידפארק ואחרים, מחפשים תמונות מצחיקות של בעלי חיים עושים פרצופים, תמונות של מכוניות יפות וגם אווטרים של קבוצות כדורגל (מכבי חיפה, ביתר ירושלים, מכבי תל-אביב וכו'). למי שיותר שמרן, יוכל למצוא Avatags של רקעים כמו ים, שקיעה ונופים ירוקים, אהבה, פרחים וכדומה.

כנסו לאתר Free Avatars כדי להתחיל לבררו בין אלפי האווטרים שיש שם להורדה חינם, ותתחילו לקחת חלק פעיל בפורומים ולהראות לכולם מי אתם.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה