מה מושך כל כך הרבה אנשים לאתר פייסבוק הישראלי בעברית ובכלל? - אתר פייסבוק היו רשת חברתית מן הגדולות ביותר בעולם, ובה חברים מיליוני גולשים מכל רחבי העולם וגם מישראל. אתר facebook התחיל את דרכו כרעיון של בחור בשם מארק צוקרברג, אשר רצה לפתוח אתר במכללה שבה הוא למד ולאנדקס את כל החברים המכללה, כך שבעתיד הם יוכלו למצוא חברים ישנים ברשת לאחר סיום הלימודים. כיום אתר פייסבוק כולל מיליוני משתמשים, אשר משתפים חוויות, יוצרים קשר און-ליין אחד עם השני, מכירים ומשתפים קבצי מדיה שונים. מה שמושך כל כך הרבה גולשות וגולשים לאתר פייסבוק הוא הפשטות שלו. אתר פייסבוק קיים במספר רב של שפות (מעל 70 אני חושב), כך שהוא זמין לכל אחד ואפילו קיים בעברית עבור ישראלים בארץ ובחו"ל.

ההרשמה לאתר פייסבוק היא קלה ומהירה, ותוך דקות ספורות תוכלו לשלוח הודעות לחברים, לשתף תמונות וסרטונים, להגיב לכתבות ולחוות את אתר facebook כמו שמילוני גולשים אחרים בעולם חווים כיום. רשת חברתית גלובלית זו מאפשרת לכם לפתוח עמוד פרופיל אישי ולכתוב על עצמכם, בדיוק כמו בכל אתר הכרויות שאתם מכירים ברשת. ההרשמה כמובן בחינם. תוכלו להירשם ולהשתייך לקבוצות לפי עיר מגורים, מקום עבודה, בית ספר או מדינה. אתר פייסבוק עושה את הכסף שלו ממודעות פרסומיות אשר מופיעות באתר ולא מרישום בתשלום מהמשתמשים בו. כיום מתכנתים רבים יושבים וממשיחים להשביח את האתר, להוסיף פונקציות נוספות אשר מניינות את הגולשים, מאפשרות לפתוח עמוד עסקי לבעלי עסקים,ועוד.

אתר פייסבוק נחסם בכמה מדינות כגון סוריה, סין ואיראן, וזאת מפני שהוא פתוח באופן שלא מצא חן בעיני הרשויות של ארצות אלה, אשר מגבילות במידה מסוימת את חופש הביטוי של התושבים במדינות אלו. כיום לכל אחד יש פרופיל אישי בפייסבוק, סלבס ישראלים וסלבס בעולם, אנשי פוליטיקה, זמרים, שחקנים הוליוודים ומי לא. אתם יכולים לשוח הודעה לכל אחד מהם ישירות בעזרת ממשחק המשתמש בפייסבוק, ואלי תקבלו תשובה מאיזה סלבס כזה או אחר שאתם מעריצים. כיום אתר פייסבוק קיים בעברית, מה שמאפשר להרבה ישראלים לפתוח חשבון באתר פייסבוק בעברית ולהרגיש ממש בבית.

"איך נרשמים לאתר פייסבוק?" - כנסו לאתר he-il.facebook.com, ותוכלו לראות את האתר של פייסבוק בשפה העברית אם אפשרות הרשמה הכוללת שם פרטי, שם משפחה, כתובת מייל שלכם, סיסמה, מין ותאריך לידה. תוכלו גם להשתמש בשפות אחרות כמו: אנגלית, רוסית, ערבית וכל שפת אם אשר איתה אתם מרגישים הכי בנוח לגלוש באינטרנט.

עבור קהילת המפתחים, facebook מציעים פונקציות API מתקדמות, אשר מאפשרות לבעלי אתרים לאפשר כניסה לאתרים שלהם עבור גולשים, באמצעות פרטי חשבון הפייסבוק שלהם. יש גם ווידג'טים ואפשרות רבות הפתוחות עבור מתכנתים מכל העולם. פייסבוק גם קיים בגרסת ה-Mobile שלו בסלולרי, אשר שם תראו גירסה מצומצמת של האתר, אשר מתאימה את עצמה מבחינת רזולוציה לטלפונים סלולריים שונים. איתור חברים גם כן נעשה בקלות, ותוכלו לאתר חברים בפייסבוק לפי שם, אזור, בית ספר, מכללה ועוד. חיפוש חברים מן העבר, מורים, חברי ילדות, חברה או חבר לשעבר וכל מי שהיה ועדיין חשוב לכם בחיים.

אם אתם גוף עסקי, מפורסמים (סלבס) או להקה מפורסמת, תוכלו לפתוח דף אישי מיוחד בשביל לקדם את העסקים שלכם בפייסבוק. לחיצה על הקישור צור דף מצד שמאל למטה (מתחת לפרטי ההרשמה), תוביל אתכם לאפשרות יצירת דף פייסבוק חדש במיוחד למטרה זו. אתם בוחרים תחום: מלון, שירותי רפואה, בריאות ויופי, השכלה, נדל"ן, טכנולוגיה ועוד (אם זה תחום העסוק), או סימון מותג, מוצר או ארגון או אמן, להקה או דמות ציבורית. לאחר מכן יש לאשר שאתה הנציג הרשמי של אותו מותג, לחתום בעזרת חתימה אלקטרונית וללחוץ על צור דף. אין להתחזות למי שאתם לא, אחרת יימחק העמוד לאלתר מאתר facebook ללא הודעה מוקדמת.

אם אתם עדיין לא רשומים באתר פייסבוק בעברית הישראלי, זה הזמן להירשם, תאמינו שזה שווה, לי יש כבר אלפי חברים בפייסבוק, ואני בקשר איתם מיד יום (לפחות עם חלק מהם).

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה