אלפי בוני אתרים החליטו שהדרך הטובה ביותר לפתוח אתר אינטרנט מבלי להזיע הוא לקים אתר ב-LiveCity. עם מערכת בניית אתרים של לייב סיטי תוכלו להקים אתר תוך מספר דקות מבלי ניסיון וידע ב-HTML או פיתוח מתקדם ב-PHP או ב-ASP.NET. המטרה שלכם היא שיהיה לכם אתר אינטרנט ולחסוך אלפי שקלים בשנה. ב-LiveCity אתם רוכשים חבילה אשר כוללת כלי בניית אתרים מתקדם במיוחד, כולל אחסון וכל זאת בלי ידע מוקדם. אתם תחסכו אלפי שקלים עבור שירותי בניית אתרים אשר ייקחו מכם המון כסף כדי להקים את האתר שלכם. לא כל אתר מצליח מה לעשות, ולהשקיע הרבה כסף בשביל חברת בניית אתרים זה סיכון לא קטן. הכי שווה פשוט לקנות חבילה בלייב סיטי ואפילו להתנסות ב-30 יום ניסיון בלי התחייבות.

בין הכלים שתקבלו לאחר הרישום ל-Live city הם כלי בניית אתרים כמערכת CMS מתקדמת בעזרתה תוכלו ליצור את שלד האתר שלכם ולהזין תוכן. בנוסף המערכת כוללת כלי עיצוב (design) מתקדמים אשר בעזרתם תוכלו לעצב את האתר כפי שאתם רוצים וכפי שהכי מתאים עבור הלקוחות שלכם. אם אתם לא מומחים בעיצוב, לא קרה כלום. לייב סיטי מציעים לכם מאות תבניות עיצוב מדהימות שכל מה שצריך לעשות הוא פשוט לבחור תבנית ולצאת לדרך. לא תצטרכו ששום ידע ב-CSS או HTML, רק להקליק ויש לכם עיצוב חדש לאתר. כמובן תוכלו להחליף אותו מתי שרק בא לכם.

ב-Live City מאוד קל לפתוח חנות אונליין וירטואלית ולנהל הזמנות מוצרים אונליין בקלי קלות. כמו כן יש גם כלי סטטיסטיקה מתקדמים, אפשרות ליצירת אלבומי תמונות, אפשרויות מולטימדיה מתקדמות, סטטיסטיקה של מבקרים באתר ועוד. כמובן אין כמו פרומים כדי להגדיל את החשיפה שלכם אונליין. גם זה בה קלול בחבילת בניית אחסון אתרים ב-LiveCity. כך תוכלו לבנות קהילה אשר סובבת סביב המוצר / שירות או הנושא שבו עוסק האתר. מעל 180,000 משתמשים בחרו לבנות אתר אינטרנט און-ליין בלייס סיטי ויש המון המלצות מהרבה אנשי עסקים אשר כבר מנהלים ועושים עסקים באמצעות המערכת של לייב סיטי בהצלחה רבה.

כמובן אי אפשר להתעלם מהשירות המעולה של חברת Live City. אני חושב שזה לא פחות חשוב מאיכות המוצר עצמו. במידה ונתקלתם בבעיה, משהו לא עובד לכם או פשוט בה לכם לשאול שאלה בנושא פיצ'ר מסוים במערכת, בשביל זה התמיכה המדהימה של לייב סיטי שם כדי לעזור לכם בכל בעיה.

ההמלצה שלי היא לפחות לבדוק את השירות של LiveCity אחסון אתרים ובניית אתרים. באמת שאחרי שתנסו לא תרצו לבחור שום שירות אחר. פשוט מומלץ בחום ממישהו שכבר יש לו מספר אתרים שם.

לחצו כאן להרשמה ללייב סיטי עכשיו

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה