כל כך הרבה סוגי מוצרי דיאטה שממש קל ללכת לאיבוד. אם זאת, הפעם אני רוצה להציג בפניכם מוצר דיאטה טבעי חדש אשר לא סתם מתיימר להיות עוד מוצר טבעי להרזיה, אלה מוצר אשר כל העולם מדבר עליו וזה ה-African Mango (מנגו אפריקאי). אז מה גרם ביום בהיר אחד לאלפי חברות להשקיע בפיתוח כדורי הרזייה טבעיים אשר כוללים את הרכיב של ה-African Mango. למעשה המוצר דיאטה הזה הוצג לראשונה בתוכנית של אופרה ווינפרי על ידי דר אוז. הצמח עצמו מוקר בשם Irvingia Gabonesis אשר גדל באזור מרכז ומערב אפריקה. אותו עץ מנגו גם מייצר מן סוג אגוז מסוים (nut) אשר נקרה Dika nut. אותה Dika nut הוא זה אשר מספק את אותה רכיבים אשר נחקרו והוכחו כתורמים להרזיה טבעית ובטוחה, אחת שעובדת ולא סתם עוד דיאטה.

אז מה יש באותו dika שבמנגו אפריקאי שכולם מדברים עליו? - 14% סיבים תזונתיים שזהו ריכוז גבוה במיוחד של סיבים תזונתיים. זה עוזר גם בהורדה של כולסטרול על ידי רכיב הנקרא HDL אשר הוא רכיב אשר אחראי להולכה של כולסטרול במחזור הדם שלנו. כמו כן גם נעשה ניסיו אשר הראה שאותם משתתפים השילו משקל של 12.3 פאונד לאחר 28 יום בשימוש ב-African Mango. זה היווה ירידה ממוצעת של 13.1% במשקל הגו, במשך 10 שבועות. בהחלט מספרים מאוד מאוד מרשימים. במחקרים קליניים אפשר היה לראות כי מנגו אפרקני הוא מדכא תיאבון טבעי אשר מלבד ליתרונות שציינו מקודם, הוא גם מדכא תיאבון מצוין אשר יגרום לכם פשוט לאכול פחות. בנוסך התגלה כי שאותו מנגו אפריקאי שוט בהורמון הנקרא Leptin. אותו הורמון אשר קשור להשמנת יתר. בהחלט אחת הדיאטות הטבעיות הפשוט עושה מהפיכה בתחום.

היתרונות: הרזיה בריאה טבעית, הגברת המטבוליזם, הגברת שרפת שומן, נגד עייפות והגברת האנרגיה בגוף. חשוב לציין שזה אינו מנגו מצוי אלה צמח מנגו אפריקאי אשר גדל ביערות הגשם באזור המערבי של מדינת קמרון אפריקה. לאחר מכן לוקחים תמצית מרוכזת של אותו irvingia gabonesis והוא זה אשר אחראי לתוצאות המרהיבות שמלא נשים וגברים מדווחים עליהם בכל העולם. על אתרי החדשות הפופולריים פרסמו את המחקרים על המוצר הזה.

סיפורי הצלחה אודות דיאטת מנגו אפריקאי מגיעות מכל רחבי העולם. מחקרים הראו כל לקיחה של 1.05ע שלוש פעמים ביום הראתה ירידה במשקל של 3 ק"ג בתוך 14 יום בלבד. מחקרים הראו גם ירידה של 3990% של משקח בהשוואה לקבוצת פלסבו אשר הראתה ירידה של 100 גרם בלבד - מספרים מרשימים אשר טרם נראו באף מוצר דיאטה טבעי אחר אי פעם בהיסטוריה של מוצרי הדיאטה. ירידה של 39% ברמת הכולסטרול. אין ספק שמי שמחפש להשיל משקל באופן טבעי וכבר נמאס לו להאמין לכל ההבטחות שהיו בעבר ולא התקיימו - זה הזמן לדיאטה טבעית מוכחת ויעילה ביותר. הגיע הזמן סוף סוף להרגיש שלם עם עצמך ולחזור להיות רזה כמו שתמיד רצית.

לצפייה במידע נוסף על המוצר מנגו אפריקאי בשביל קנייה של כדורי קפסולות מנגו אפריקאי להרזיה טבעית ובטוחה לחצו על הבאנר למטה..


מודעה פרסומית MarketHealth
 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה