אתר ibtimes.com מפרסם כתבה מעניינת שרק הכותרת שלה יכולה לגרום להרבה טוקבקיסטים להגבי בחריפות: "What Google+ Can Beat Facebook?" או בעברית "למה גוגל פלוס יכולה להביס את פייסבוק?". בו נהיה רגע רציניים, עדיין פייסבוק פלוס.. התכוונתי, גוגלס פלוס, רק בתחילת דרכה. אני חושב שבמידה וגוגל לא תצליח לעשות זאת עם גוגל+ היא לא תצליח לעשות זאת לעולם. זה רגע מאוד קריטי עבור החברה בניסיון להיכנס לתוך עולם הרשתות החברתיות. נכון לעכשיו, כבר בהתחלה, גוגל פלוס כוללת הרבה מאפיינים אשר כבר קיימים בפייסבוק, כולל עדכון פרופיל, העלאת תמונות, וידאו וקישורים וכל זאת תוך שימוש באפשרויות שיתוף בין חברים. אתר Interntional Business Times מציין גם את השליטה ההדוקה בבלמי אני רוצה לשתף את המידע. אני זוכר שהיו הרבה משתמשי פייסבוק אשר זעמו על העובדה שלפתע כל אנשי הקשר שלהם משותפים עם כל העולם. היו הרבה בעיות של פרטיות עם פייסבוק ונראה שגוגל, לאחר התקרית עם Buzz, לא רוצה ששום דבר כזה יגיע לממדים אשר יגרמו לאנשים לא לרצות להשתמש ברשת החברתית Google Plus החדשה.

באתר מצוין כי ברעיון שנערך עם מייסד מייספייס טום אנדרסון, הוא אמר כי לגוגל פלוס יש פונטנציאל לנצח את טוויטר ואת פייסבוק ביחד. הוא יותר נכון השתמש במונח להביס (beat) אשר מראה כי יש אנשים בתעשייה אשר בהחלא רואים את היתרון הגדול שיש לגוגל פלוס על פני המתחרות שלה, ובעיקר Facebook של מארק צוקרברג.

נכון לעכשיו זה רק השערות, אף אחד באמת לא יכול להגיד בבטחה מה יהיה העתיד של גוגל פלוס. אם זאת, לפי איך שהממשחק נראה, אפליקציית Google Plus ל-Android, ממשחק ה-Circles ושאר מאפייני השיתוף כולל Sparks ו-Hangouts (שיחות וידאו מרובת משתתפים), נראה כי הכיוון של גוגל בהחלט נראה מבטיח.

 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה