מחפשים להוסיף אתר לאינדקס אתרים גדול? - באתר הכותרות! תוכלו להוסיף את אתר, בלוג או כתבה שלכם לאינדקס על מנת לשתף אותה עם גולשים אחרים. אתר הכותרות מציע לכם מקום בו תוכלו לשתף גולשים באינטרנט עם תכנים מעניינים, חדשים ומרתקים שמצאתם בגלישה ברשת. תוכלו להוסיף סרטונים מאתר יוטיוב בקלות ולשתף גולשות וגולשים באתרים האישיים שלכם.

למי שבונה אתרים או מחפש גם דרך לבצע קידום אתרים באינטרנט, אין כמו אינדקס תארים מקצועי על מנת לקבל חשיפה. באתר הכותרות תוכלו להזין מאמרים, כתבות ואתרים בקלות. כל מה שצריך חעשות הוא להירשם לאתר ברישום זריז, לאשר את ההרשמה שלכם במייל, ומיד לאחר כך תוכלו להתחיל לפרסם אתרים באינדקס בחינם.

את הכותרות או Headlines (הדליינז), מאפשר לכם להוסיף אתרים כמה שאתם רוצים ולשתף גולשים בנושאים שונים כגון טכנולוגיה, סלולרי, הכרויות, מה שמעניין גברים ונשים וכל נשוא אחר שבעולה לכם בראש. אז למה אתם מחכים, הירשמו עכשיו לארת הכותרות ותתחילו לשתף תכנים באינטרנט. רצינו רק להגיד שלמי שעושה קידום אתרים (אופטימיזציה למנועי חיפוש באינטרנט), כל תוכן ספאמי יימחק לאלתר, לכן רק תוכן שבאמת מעניין את הגולשים יפורסם באינדקס. הוספת אתר לאינדקס בחינם באתר הכותרות פתוחה לרישום של כל אחד.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה