הוספת אתר לאינדקס אתרים תמיד הייתה חלק מביצוע תהליך קידום אתרים באינטרנט. כיום באינטרנט קיימים אלפי אינדקסים בעברית ובשפות שונות, כאשר חלקם גדולים יותר וחלקם קטנים. הוספת אתר לאינדקס אתרים בעצם עוזרת לכם להשיג קישור חד-כיווני לאתר האינטרנט שלכם. מי שכבר עושה אופטימיזציה לאתר שלו, ומחפש דרך להשיג קישורים חד-כיווניים ישירים לאתר מסוג follow, יישמח לשמוע כי יש הרבה אינדקסים ישראליים אשר מאפשרים להזין כתבות ולהוסיף קישור חד-כיווני לאתר. הרבה מקדמי אתרים מתעסקים בנושא החלפת קישורים, כאשר בתהליך זה שניים או יותר בעלי אתרים, מחליפים קישורים בין האתרים שלהם.

עבור מקדמי אתרים חרוצים, אשר משקיעים הרבה זמן כדי לבצע קידום נכון, אין כמו אינדקסים בשביל לקבל קישור. הרבה אינדקסים ברשת לא מאפשרים לקבל קישור follow, וחלק גדול מהם עושים הפנייה (Redirect) או שמים את המאפיים rel=nofolow כחלק מתהליך הוספת הקישור, וזה כמובן לא עוזר לדירוג של האתר שלכם. הרבה אנשים בכל זאת מוסיפים קישורים לאינדקסים אשר להם קישור nofollow, וזאת מהסיבה שבכל מקרה צריך תנועה לאתר של גולשים, ולכן זה אף פעם לא מזיק.

אחת הסיבות שאינדקסים משתמשים במאפיין nofollow, הוא בשביל למנוע ספאם ולא לקשר לאתרים בעונש, נקרא גם Bad neighborhoods. אם אתר מקשר לאתרים שקיבלו עונש או אתרים עם קודים זדוניים, הוא יכול להיפגע מבחינת דירוג במנועי חיפוש בכלל ובמנוע חיפוש גוגל בפרט (אלו בדרך כלל בעלי Pagerank 0). אינדקסים של עסקים או אינדקסים מקצועיים בדרך כלל בוררים את האתרים אשר הגולשים מזינים, ואלו מאפשרים קישורי follow לאתרים השונים.

אינדקס אתרים הכותרות!, מאפשר לכם להזין אתר אינטרנט וכתבה, כאשר אתם תקבלו קישור follow לאתר, אך רק אתרים אשר הזינו תוכן מקורי ואשר תורם לאתר, יופיעו בו. אתר הכותרות! נותן לכם פלטפורמה מיוחדת במינה, אשר בה תוכלו להזין כותרות, מאמרים, כתבות בנושאים שונים כגון: מחשבים ואינטרנט, סלבס ומפורסמים, טכנולוגיה ועוד. אם יש לכם אתר מעניין או חדשות מרעישות, אתר הכותרות הוא המקום הכי חם ברשת לפרסם בו את אתרים, בלוגים, כתבות, מאמרים, סקופים וחדשות לוהטות.

הוספת אתר לאינדקס היא קלה ופשוטה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להחליט איזה אתר אתם רוצים להזין, ללחוץ על הוספת ידיעה חדשה, להזין את הפרטים של האתר כולל כתבה תואמת (לפחות כ-100 מילים) ולשלוח. הכתבות באתר הכותרות עוברות סינון, ולכן לא כל מאמר, חדשות, ביקורת או כתבה, מוזנות באופן אוטמטי ויופיעו במערכת הכותרות!. אם אתם רציניים ואתם רוצים לפרסם חדשות באתר שלנו, תשקיעו שתי דקום מזמנכם, כיתבו מאמר מקורי, ואנו נשמח לפרסם אותו באינדקס הכותרות בהקדם האפשרי.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה