החורף כבר כאן ואם אין לכם אל פסק כדאי שתרכשו אחד.אני קניתי אל פסק של חברת אדוויס המומחית למוצרי אל פסק על מנת להגן על המחשב והמסך בפני ברקים או הפסקות חשמל.למה בכלל חשוב לקנות אל פסק ואיזה מתאים לאיזה צרכים?
אל פסק מגן על המחשב והציוד ההיקפי שלנו במיוחד בפני הפסקות חשמל וגם אם נופל המחשב מאישזהי סיבה טכנית.אל פסק הוא כמו סוללה נטענת וכאשר המחשב קורס הוא ממשיך לעבוד ממש כמו גנרטור של מעלית למשל,ובזמן הזה אתם בעצם יכולים לשמור את המסמכים החשובים אשר בדיוק עבדתם עליהם או לגבות קבצים שלא תרצו שילכו לאיבוד.
אל פסק יכול להגן על המחשב בפני מכות ברקים למשל ואם המסך או המחשב מתקצרים האל פסק עוזר להם להתייצב והוא שומר על המחשב או הציוד הנלווה שלא ייהרס כליל.
רבים מהאנשים נרתעים מקניית אל פסק בגלל המחיר הגבוהה יחסית מחירי האל פסק נעים החל מ-300 עד 1500 לדגם המתקדם ביותר שבעצם גם מתאים לכמה מוצרי חשמל ביחד.כיוון המחשבה צריך להיות שאולי נכון שחסכתם כסף אם לא קניתם אל פסק אך מצד שני אם ישרף לכם המסך או יפול המחשב עם נתונים חשובים בתוכו אז תפסידו בהרבה יותר כסף.

כשקונים אל פסק צריך לדעת לכמה מכשירים הוא ישמש אתכם ומהי העוצמה שלו (וואט).אל פסק ממוצע הוא 500 וואט בדרך כלל ואם תרצו אותו לכמה מכשירים תצטרכו לבחור אל פסק עוצמתי שיעמוד בעומס של 1000 וואט.

איזה סוגי אל פסק יש?
-אונליין-(ONLINE) - שכוללים מעגל כפול שממיר את זרם החשמל ומייצב אותו בנפרד וזה נותן אספקת חשמל טובה ויציבה יותר עבור המכשירים שלנו. כמובן שהמחיר מתייקר בהתאם.רובינו קונים בסופו של דבר אל פסק מסוג Line Interactive .

יש לדעת שאל פסק ממוצע מספיק בין 15 דקות לשעה אחת (תלוי בעוצמה ובדגם) ולא מיועד להישאר כגנרטור לאורך כל הפסקת החשמל או הקצר בבית,האל פסק אמור לתת לנו זמן לגבות את הנתונים אשר עבדנו עליהם לפני הפסקת החשמל ולהציל את המידע החשוב לנו וכמובן לשמור על המכשירים שלא ישרפו או יתקצרו.
אל פסק בדרך כלל מתחבר למחשב עם USB באמצעות התקנת דיסק תוכנה המצורף לאריזה,והוא כמובן נטען מהמחשב או מהחשמל האל פסק הוא מעין כמו "מצבר" של מכונית ויש לו סוללה שחייה מוגבלים לזמן מסויים ולא לתמיד.אל פסק טוב אמור לשמש אתכם בין שנה לשנתיים ולאחר מכן אפשר לקנות חדש או פשוט להחליף סוללה אצל הספק. תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה