חברת amazon משיקה את ה-Kindle Fire. קורא ספריםם צבעוני חדש עם מסך 7-אינץ', אשר אפשר לראות שהוא יותר כמו מחשב טאבלט מאשר קורא ספרים עם מסך צבעוני. כמו שחלק מכם כבר יודעים, ה-Kindle הוא המוצר הכי נמכר בחנות Amazon. אם זאת, היו הרבה אשר צפו את ההכרזה של מכשיר טאבלט חדש מאמזון כי התחרות מול אפל לא נהיית קלה, וה-iPad 2 הוא עדייןמכשיר הטאבלט הכי נמכר בעולם. ה-Kindle Fire (קינדל פייר/אש) מגיע עם מסך 70אינץ' בטכנולוגיית IPS, בדומה לזו של ה-IPAD. המסך הזה מאפשר צפייה באיכות תמונה גבוהה מאוד, אשר מזוהה עם פאנל אשר קיים במסכי LCD מקצועיים בשביל צבעים חיים יותר, במהירות וניגודיות גבוהים וגם זוויות צפייה רחבות מאוד.

Amazon Kindle Fire מגיע עם מעבד כפול-ליבה במהירות גבוהה. הוא בנוי על מערכת הפעלה גוגל אנדרואיד, אבל בכלל אי אפשר לשים לב שמדובר על מערכת הפעלה זו כי אמזון פשוט דרסה את ממשק המשתמש לגמרי. ממשק המשתמש הוא בהחלט אחד הדברים שהאמזון חשבה לשפר בצורה משמעותית, וכך עשתה.

היתרון של Amazon Kindle Fire (קינדל פייר) הוא דווקא בכל הקשור למידע הנגיש עבור בעלי קינדל פייר. אמזון היא אחת החברות המובילות בכל הקשור לתוכן אונליין, שלא נדבר על חנות הספרים הענקית אשר מציעה לרבים אפשרות לקנות ולהוריד ספרים eBooks ישירות למכשיר + אפשרות שמירה של התוכן אונליין בענן. טכנולוגיית הענן בהחלט משפרת משמעותית את הביקוש למחשב טאבלט זה של אמזון, הן מבחינת נגישות של המידע, גיבוי ומבחר התכנים שאתם יכולים להוריד, כולל: משחקים, אפליקציות, ספרים וכו'.

בנוסף המכשיר Amazon Kindle Fire מחובר לשירותי הענן של אמזון אשר מאפשרים צפייה של סרטי קולנוע מלאים בסטרימינג אונליין. אמזון עובדת חזק כדי לשפר את שירות זה ולהציג עוד ועוד סרטים אשר כל אחד מאיתנו יוכל לראות באמצעות מכשיר ה-Kindle Fire שלו.אמזון Kindle Fire משתמש בטכנולוגייה הנקראת Whispersync אשר מאפשרת סנכרון באופן השימוש של במכשיר. למשל במידה ואתם רואים סרט עם ה-Kindle fire שלכם ועכשיו רוצים להמשיך לראות אותו הטלוויזיה, שירות ה-Whispersync יזכור היכן סיימתם את הסרט וימשיך משם.

בנוסף ב-Kindle Fire של אמזון יש דפדפן מעולה אשר מקבל חיזוק מטכנולוגיית ה"ענן" שאמזון כל כך גאה בה ונחשבת למובילה בעולם בתחום זה טכנולוגיית Cloud Computing. הדפדפן מבצע caching,והאצה של תכנים בכך שהוא רץ על שרתי אמזון החזקים במקום על המכשיר שלכם. למעשה מכשירי הטאבלט אינם מכשיריים חזקים מאוד בהשוואה למחשבים/שרתים חזקים אשר נועדו לבצע פעולות במהירות עיבוד גבוהה הרבה יותר. כך חברת אמזון הצליחה לשפר את הביצועים של ה-Kindle Fire בצורה משמעותית ולגרום לכם ליהנות יותר מגלשיה מהירה באינטרנט.

אין ספק שמדובר על מכשיר טאבלט מעניין, אך אני לא חושב שהוא בעמדה להביס את ה-iPad 2. מה יקרה שיצא ה-iPad 3 של אפל?

 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה