אפל חידשה את ליין מכשירי ה-iMac שלה לפני זמן מה עם מספר דגמים חדשים וגם איימק עם מסך 27 אינץ' חדש. מדובר על מחשב מהיר במיוחד עם איכות תמונה גבוהה עקב שימוש בפנל מסך חדש. אתר כלכליסט בדק את iMac 27 שהוא הגדול מבית השניים (השני iMac 21.5 אינץ'). המסך של איימק מציג רזולוציה גבוהה מאוד של 2560x1440 ומדובר על שטח עבודה גדול ורזולוציה גבוהה אשר מאפשרת דחיסה של יותר חלונות על המסך. המסך מציג 60% יותר פיקסלים בהשוואהל מסכים עם רזולוציה של 1920x1200 פיקסלים. מחשב iMac 27 מגיע עם מערכת ההפעלה החדשה של אפל Snow Leopard OS X ועם iLife '09 החדש, iPhoto, iMovie ו-GarageBand. אני באופן אישי חושב שעבודה על מסך גדול עם רזולוציה גבוהה בדומה לזה של iMac 27 אינץ' מאפשרת יותר פרודקטיביות בזמן עבודה עבור גרפיקאים, מתכנתים וכל מי שצריך לעבוד עם מספר חלונות במקביל וצריך שטח גדול בשביל לפתוח את כל החלונות בבת אחת. מחשבי iMac עוברים אבולוציה כל שנה ומתחדשים בשיא הטכנולוגיה העכשווית. כמובן היתרון של מערכת ההפעלה Snow Leopard של אפל היא שהיא מותאמת בצורה אופטימלית לחומרה של מחשבי iMac, וזה אומר שהביצועים של מערכת ההפעלה הזו הינם גבוהים במיוחד בהשוואה למחשבי PC הרצים על מערכת הפעלה חלונות.

הרבה אנשים ניסו לשכנע אותי לקנות מחשב iMac של אפל ואמרו לי שאני לא יצטער על הקנייה. אני חושב שבהחלט יש לאפל מה להציע, ובהתחשב שאפשר להריץ כיום את מערכת ההפעלה חלונות 7 וכל מערכת הפעלה של מיקרוסופט על מק, אין סיבה מדוע לא לקנות iMac (בעזרת תוכנת Parallels אפשר להריץ את מערכת חלונות במקביל למערכת ההפעלה של אפל).

אני מאוד משוכנע שהביצועים של iMac יהיו גבוהים במיוחד. מה שקנה אותי במיוחד הוא המסך הגדול, שאני חשוב שהוא באמת נכס נהדר במיוחד עבור סוג העבודה שאני עושה, ואני בדרך כלל עובד על מספר אפליקציות בו זמנית וחייב שטח מסך גדול כדי להספיק לעשות את העבודה בזמן קצר. מחיר iMac 27 מתחיל מ-10,000 ש"ח ומעלה. תוכלו כמובן לשדרג את הרכיבים בשביל מחשב חזק הרבה יותר כמו לשדרג את כרטיס המסך, כנון קשיח, זיכרון או מעבד וכך ליצור לכם מעונת עבודה מטורפת לגמרי. אם אתם שואלים אותי, שווה לשקול קנייה אל iMac 27, במיוחד אם אתם גם ככה צריכים מסך גדול ואיכותי עם רזולוציה גבוהה, אשר רק המחיר שלו בשוק יכול לעלותת כמה אלפי שקלים. בסך הכל מדובר במחשב חזק, יציב עם מערכת הפעלה שאין שנייה לה (גם לא Windows 7 של מיקרוסופט).

סרטון Review קצר מבית CNET אודות איימק 27 החדש של אפל:
סרטון פתיחת קופסה של iMac 27" - איימק Unboxing:


 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

omri ( 1712 ימים )
omri avatar זה ממש מסך ענק ל-Imac. גודל של מסך של LCD שיש לי בסלון בבית בשביל לראות סרטי קולנוע משלוש מטר. אם זאת, כמובן שבגלל של-iMac 27 יש רזולוציה מדהימה, אפשר בהחלט להנות ממנו כמעט בכל שימוש. כמובן למי שמשחק משחקי מחשב ב-iMac , לשחק משחקים ברזולוציה כזו היא כמעט בלתי אפשרית עם כרטיס מסך ממוצע שקיים בו. בשביל לשחק משחקים במסך הזה ברזולוציה המקסימלית, צריך מפרט חזק יותר וכמובן לשדרג את הכרטיס הגרפי למשהו יותר רציני. בשביל מתכנתים זה פשוט מחשב חלומי. מדובר על שטח עבודה גדול שאתם יכולים לפתוח חלון של Visual Studio וגם חלון של דפדפן כדי לראות את האתר שאתם מפתחים, ואפילו באותו זמן לעבוד עם תוכנת פוטושופ (תוכנה לעריכה גרפית של Adobe). לפי דעתי iMac הוא מחשב מצוין, אבל אם אני הייתי צריך לקנות מחשב חדש, הייתי כבר קונה מחשב נייד MacBook Pro עם מסך Cinema ה-30 אינץ' של אפל וזה כבר שילוב מושלם עבור כל שימוש.
naama ( 1712 ימים )
naama avatar אני בעד שתהיה גם ניידות ועדיף לקנות מחשב Laptop MacBook Pro 17 אינץ' ותמיד אפשר לחבר מסך גדול חיצוני. סדרת המחשבים MacBook Pro היא פשוט מדהימה. אף חברה לא מייצרת לפטופים איכותיים כמו אפל. קראתי ביקורות באתרי IT Review, פורומים טכנולוגיים, בלוגים של Apple ובכל מקום שעשו השוואה על ביצועים (Benchmarks) של לפטופים של DELL בהשוואה ל-MacBook Pro, המקבוק פרו לקח אותם בהליכה. אם אתם עצמאיים ועובדים רב הזמן בבית או אתם צריכים מחשב לעבודה או למשרד, אולי ה-iMac עם המסך של 27 אינץ' הוא קנייה טובה. הוא מחשב לא זול, אך הוא נותן תמורה בעד הכסף. אני מהפריקיות אשר מורידות הרבה תוכנות ולכן אני בוחרת לעבוד עם חלונות. יש לי חבר שמריץ את Microsoft Windows 7 על מחשב iMac והיא רצה מצוין, אפילו בהשוואה למחשב PC חזק. באתר Tom's Hardware עשו השוואה בין ביצועים (מהירות) של הרצת תוכנות, משחקים ואפליקציות שימושיות, ואפשר היה לראות כי בהחלט הביצועים של מחשב iMac היו יותר גבוהים. יכול להיות שזה קשור לעובדה שמערכת ההפעלה Snow Leopard OS X היא מערכת 64 ביט אשר עברה אופטימיזציה לעבוד בצורה אופטימלית עם רכיבי החומרה של מחשבי אפל. בכל מקרה, מדובר על מחשב iMac מומלץ מאוד ושווה קנייה זה בטוח, למי שיכול להרשות לעצמו מחשב בכזה מחיר.
admin ( 1712 ימים )
admin avatar כאשר אני עובד עם מסך מחשב עם רזולוציה גבוהה, אני מספיק לעשות הרבה יותר בהשוואה לעבודה עם מסך עם רזולוציה נמוכה. בשביל ניידות תמיד יש לי את ה-Laptop HP שלי ולא הייתי מתנגד לאיזה מחשב Apple iMac חדש עם מסך כזה.כל עוד זה לא הכרחי אני לא רואה סיבה לקנות. הרבה פריקים של Apple קונים כל דבר חדש שיוצא לחברה. בסרטון Unboxing iMac למעלה, אפשר לראות איזה פריק של חברת Apple אשר יש לו iPhone, iPodf Touch, שתי מחשבי iMac, מחשב נייד MacBook Pro ואלוהים יודע כמה עוד אביזרים של אפל. למרות שהעבר MagicMouse עם Multi-Touch נראה בהחלט עכבר מגניב וגם שימושי מאוד, במיוחד לעבודות עם תוכנה גרפית כמו Adobe Photoshop למשל. הרבה גרפיקאים אוהבים לעבוד עם קיצורי דרך במקום להתעסק עם תפריטים. במחשב iMac החדש של Apple יש גם חריץ להכנסת כרטיסי זיכרון SD. כיום שיש הרבה אנשים אשר רכשו מצלמות דיגיטליות (אם זה מצלמות רפלקס או מצלמה דיגיטלית פשוטה), הרבה מהן עובדות עם כרטיס זיכרון SD, וכך אפשר לחבר אותו ישירות ל-iMac מבלי צורך בקורא כרטיסי זיכרון חיצוני לאיימק. בנוסף יש לו מקלדת אלחוטית, עכבר אלחוטי והעובדה עליו נראת מאוד נוחה וידידותית.
 •  RSS פידים  •  ^ למעלה