רציתי לשתף אתכם בהתלטות שיש לי בקניית מחשב iMac חדש. אני כרגע משתמש במחשב נייד של חברת HP ואני מרוצה ממנו פחות או יותר. אחת הבעיות שיש לי בכלל עם מחשבים ניידים היא העובדה כי כאשר אני משווה ביצועים של מחשבים ניידים חזקים למחשבים נייחים עם אותם רכיבי חומרה, תמיד מחשב ה-Desktop יותר מהירים ממחשבי ה-Laptop. לפני כמה ימים יצא לי לראות את ה-iMac בגודל 27 אינץ' של חברת אפל ומיד התהפנטתי. מדובר במחשב עם מסך ענק בטכנולוגיית IPS ו-OLED (לפי מה שזכור לי), וראיתי ביצועים שלו בהרצת פוטושופ של אדובי והאפליקציה רצה מאוד מהר. כרגע כאשר אני מריץ את Adobe Photoshop CS5 היא רצה לאט והרינדור של הגרפיקה פשוט לא מספק אותי. אני משתגע כאשר Adobe Photoshop CS5 רצה לאט, זה מעקב את כל זמן הפיתוח שלי של עיצוב אתרי אינטרנט ללקוחות שלי. כאשר ראיתי את ה-iMac 27 אינץ', חשבתי שאולי כדאי לקנות מחשב כזה.

לחבר שלי בעבודה יש מחשב MacBook Pro והוא אומר שכאשר הוא מריץ את Adobe Photshop ו-Lightroom ביחד, הן רצות לאט על המחשב. בסך הכל מדובר במחשב נייד חזק מאוד של אפל, ובהתחלה חשבתי לקנות מחשב נייד MacBook Pro במקום ה-iMac, אבל עכשיו אני שוקל לקנות Apple iMac בעצמי. אני ידוע שהטכנולוגיה שמשתמשים ב-iMAc היא של מחשבים ניידים, אבל בהחלט הייתי מרוצה מהביצועים של המחשב הזה. אני חושב שזה קשור לארכיטקטורה של מחשב iMac והעובדה שהאפליקציות פועלות ב-64bit ולא ב-32bit. גם התוכנות הנימיות כמו מערכת ההפעלה OS X Snow Leopard עבור אופטימיזציות כדי לעבור באינטגרציה מעולה עם רכיבי חומרה של המחשבים של אפל.

ראיתי גם השוואה של ביצועי מהירות benchmark בין מחשבי iMac בהשוואה למחשבי PC ניידים ונייחים, וה-iMac לקח אותם בסיבוב. אני מבקש את עזרתכם כדי לדעת איזה מחשב כדאי לקנות, אני פשוט לא מרוצה ממה שכרגע יש לי, יש המלצות?

אני יודע שיש חסרונות בכל אחד, אך בנוסף אפשר להריץ את חלונות 7 על מחשב מק בקלות ומערכת הפעלה חלונות 7 של מיקרוסופט רצה מעולה על מחשבי Mac (ניידים ונייחים). בנוסף שקלתי גם את האפשרות לקנות את ה-Mac Pro (מחשב נייח של אפל בשביל מקסימום ביצועים). אני רוצה מחשב עם 8GB זיכרון אשר יריץ את פוטושופ מבלי למצמץ. וגם כמובן ל-Mac אין וירוסים, שגם זה יתרון ענק. נמאס לי להתקין תוכנות נגד רוגלות Anti spyware ו-Anti Virus למיניהם (Norton Anti Virus, Kaspersky, NOD32, Avira ואחרים). כל הזמן השוואות איזה תוכנת אנטיוירוס יותר טובה וכל השטויות האלה. אני רוצה מחשב חזק שיעזור לי להיות יותר פרודקטיבי, נקודה.

 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה