הרבה גולשים באינטרנט מחפשים תמונות שונות ברשת. כדי למצוא תמונות באינטרנט, הרבה גולשים פשוט מכניסים את המילים "תמונות" או "גלריית תמונות" בצירוף אותן מילות מפתח של הנושא שאותו הם מחפשים. אתם צריכים לדעת של גוגל יש מנוע חיפוש תמונות עצמאי, אשר יעזור לכם למצוא תמונות באינטרנט בצור קלהו מהירה, מבלי צורך להיכנס לאתר ולצאת ממנו לביצוע חיפוש תמונות נוסף, מה שיכול לקחת הרבה זמן עד שמוצאים את התמונה שאתם מחפשים.

Google תמונות הינו מנוע חיפוש, אשר מחפש תמונות באתרי אינטרנט ברשת, אלו אשר נמצאים באינדקס של גוגל. מנוע חיפוש תמונות של גוגל משתמש באלגוריתם חכם במיוחד, אשר המטרה שלו להציג את התמונות הכי רלוונטיות לנושא החיפוש שאותו חיפש הגולש. מנוע חיפוש תמונות של גוגל נקראה כמו מנוע החיפוש הרגיל, רק עם המילה תמונות מתחת ללוגו. אתם מזינים מילה או מילות מפתח את שדה הטקסט ולוחצים על כפתור 'חפש תמונות'. לאחר פחות משנייה, גוגל יציג לכם את תמונות אשר הוא חושב שהן מה שאתם מחפשים באינטרנט.

כמובן יש אפשרויות סינון ומיון נרחבות, אשר יעזרו לכם למצוא בדיוק את אותה תמונה באינטרנט. לחיצה על לינק אפשרויות בחלק העליון מצד ימין, תציג לפניכם אפשרות סינון לפי גודל תמונה (בינוני, גדול, סמל, גדול מ.., בדיוק..), או גם לפי סוג (צורת גופן, תמונה, תמונה מאוסף תמונות, ציור קו) וצבע (צבע מלא, שחוק ולבן, צבע מסוים). בצורה זו תוכלו למצוא תמונה אשר מתאימה למה שחיפשתם, בצורה קלה ומהירה. יש לקחת חשבון שחלק מהתמונות מהוגנות בזכויות יוצרים, זאת אומרת שאתם לא יכולים להעתיק תמונה ולשים אותה באתר שלכם. חשוב מאוד שאתם תקחו בחשבון כי כל תמונה אשר מוצגת במנוע חיפוש תמונות גוגל, היא יכולה להיות מוגנת בזכויות יוצרים, ולכן יהיו זהירים.

לחיצה על תמונה מסוימת תביא אתכם ישירות לעמוד שבו התמונה נמצאה ונסרקה עי בוט התמונות של גוגל. תוכלו לחזור לחיפוש או לראות את אותה תמונה בלבד בהגדלה ובגודל מקורי. אם אתם מחפשים מנוע חיפוש תמונות עשיר ומדויק, Google Image Search הוא הבחירה הכי נכונה.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה