מחפשים תבניות וורדפרס מובחרות (Premium) מומלצות? - הגיע הזמן שתכירו את האתר עם ה-Wordpress Themes אשר מעטר אלפי אתרים ובלוגים מובילים בעולם, WooThemes. לפני שנתחיל להסביר לכם מדוע כדאי לבחור לקנות תבנית עיצוב פרמיום דווקא ב-WooThemes, חשוב שנסביר מדוע באופן כללי תבניות עיצוב WordPress Premium Themes הם הבחירה הטובה ביותר עבור כל אתר המבוסס על Wordpress באשר הוא. ראשית כל, אתם בטח יודעים שאפשר להוריד תבניות עיצוב בחינם, יש מלא כאלו להורדה ישירה ללא תשלום. אם זאת, בכתבה שפורסמה באחד ממגזינים הגדולים בנושא בניית אתרים, נאמר כי בהרבה מתבניות עיצוב אלו יש קודים זדוניים אשר מריצים קוד אשר המטרה שלו היא להפנות תנוע או להשתיל קישורים מבלי שתדעו. לא צריך להיכנס לפניקה ואומנם יש כמות לא קטנה ל תבניות וורדפרס חינמיות טובות, זה לא מתקרב אפילו לחצי הקרסול של מה שתבנית וורדפרס פרימיום מציאה לבעלי אתרים.

כאשר אתם קונים Premium Theme, אתם יודעים שאתם מקבלים מוצר איכותי. איכותי הכוונה שהוא נהנה מהיתרונות הבאים: תמיכה מלאה, אפשרות שדרוג והתאמה מלאה לגרסה הכי חדשה של וורדפרס (בעיה עם רב הטמפלטים החינמים), קוד שעבר אופטימיזציה לטעינה מהירה של העמוד, בלי פולישטיקים וקודים זדוניים, עיצוב גרפי ברמה גבוהה מאוד, מאפייני SEO מתקדמים ועוד ועוד. חלק מאתרי ה-Premium מאפשרים לכם לשלם על מנוי בתשלום חד פעמי או חודשי (תלוי בשירות), ואתם יכולים להוריד כמה Themes שאתם רוצים ולהשתמש בהם ללא הגבלה בכל האתרים שלכם. חלק מהשירותים האחרים של תבניות בתשלום מאפשרים לכם לרכוש רישיון Standard או Developer אשר מאפשר לכם להריץ את התבנית על אתר אחד או כמה אתרים.


מודעה פרסומית WooThemes
WooThemes - Quality Themes, Great Support


עכשיו בו נדבר על WooThemes ומדוע כדאי לקנות Premium WordPress Theme דווקא מאתר זה. ראשית כל באתר WooThemes יש לכם שתי אפשרויות: Club Subscription ן-Theme Packages. ה-Subscription מאפשר לכם גישה לכל תבניות עיצוב וורדפרס הקיימות כולל אלו החדשות אשר יצאו כל עוד אתם משלמים על המנוי בתשלום חודשי. ה-Theme Packages נותן לכם גישה ל-Theme בודד שאתם מעוניינים לקנות. אם זאת, אתם תקבלו גם אפשרות שדרוג בחינם לכל החיים עבור גרסה חדשה שתצא לאותת תבנית עיצוב. בקולקציה של WooThemes קיימים כ-95 WordPress Premium Themes שונים, כל אחד נראה יותר מדהים ומקצועי מהשני. למעשה תוכלו למצוא תבנית עיצוב לכל מיני סוגי אתרים או בלוגים, כגון: תבנית עיצוב לעסק, מגזין, אתר חדשות, אתר ביקורות, אתר הצגה ומכירת אפליקציות סלולריות, אתר תיירות (Travel), אתר הצגת פורטפוליו תמונות לצלמים, אתר סרטונים ועוד. יש קטגוריות ראשיות לצפייה בתבניות, כגון: Magazine, Business, Portfolio, Personal, Multimedia, Enterprise, Thumblog.

זה אחת הסיבות מדוע שווה להירשם לאתר אחד במנוי, מפני שאתם יכולים ליהנות מהרבה מאוד Themes לכל האתרים שלכם, וגם במידה ובחרתם והתחרטתם, תוכלו תמיד לבחור תבנית עיצוב פרמיום אחרת.

חשוב לציים גם שתבניות עיצוב וורדפרס פרמיום של WooThemes בנויות בסטנדרטים הכי גבוהים שיש הן מבחינת עיצוב חזותי והן מבחינת אופטימיזציה של קוד. כמו כן כל חודש מתווספים עוד 2 תבניות עיצוב Premium חדשות כך שתמיד תומצאו משהו חדש ומרענן לבלוג חדש שאתם מעלים אונליין. אן אתם מחפשים המלצה על אתר עם תבניות עיצוב Premium איכותי, אני מכל הלב ממליץ על האתר הזה. תכנסו לאתר ותבררו בין התבניות השונות. אני בטוח שתמצאו תבנית שתתאים לסוג האתר שלכם בול!

 תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה