מי היה מאמין שמשחקים בפייסבוק ישגעו את כל המדינה? כאילו שלא חסרים מספיק משחקים להורדה דווקא משחק כמו Farmville -החווה הביא עמו בפחות מ-4 חודשים 60 מליון שחקנים חדשים.
כשאני נכנסתי לפייסבוק לא חשבתי להשתמש בו למשחקים בכלל ואפילו צחקתי על חברים שמשתמשים בגידולים בחווה להעביר את הזמן הפנוי..לפני כמה זמן אחד החברים שלח לי לפייסבוק שלי בקשת Farmville ולמרות שידעתי שאני לא אשתמש בשביל הסקרנות החלטתי לנסות ולראות על מה כולם עושים מהומה כזו גדולה ומעבירים שעות של זמן.

אז נכנסתי וראיתי פיסה של דשא,קצת כסף מזומן,ומקום ריק כדי להכניס שכנים שבחרתי או שבחרו אותי,כמובן שבהתחלה צריך להרכיב דמות שמתאימה לכם זכר או נקבה וממש לעצב אותה כפי שאתם אוהבים וזו הדמות שתייצג אתכם לאורך המשחק.
אז התחלתי לעשות קניות בשוק הווירטואלי כמובן :) וקניתי שתילים וכמה חיות לחווה שלי לאחר כמה ימים הגידולים גדלו והיה פשוט אפשר "לקצור" אותם ואם יש חיות כמו פרה או עז אפשר לחלוב אותם כל כמה משחקים כשהן מוכנות ולקצור פירות שגדלו מהעצים או שתילים שקניתם וכך צוברים כסף עד שאפשר להתקדם בשלבים ,כמובן שבלי עזרת חברים ושכנים שלכם -עדיף כמה שיותר -לא תוכלו להתקדם בחווה -ככל שיש יותר חברים כך תוכלו להרחיב את החווה עוד יותר ולהגדיל את אופציית הרכישה שלכם לדברים גדולים יותר כמו טרקטורים,וילות,ועוד.
חברים שלכם יכולים לשלוח לכם GIFT כמובן שתלוי באיזה שלב הם נמצאים וככל שנמצאים בשלב מתקדם יותר אפשר לשלוח מתנות שוות יותר ולהשתמש בחווה במה ששלחו לכם וגם להיפך אתם יכולים לשלוח לחברים שלכם מתנות או לעזור להם בחווה ולגרש משם עורבים למשל שהורסים להם את הגידולים.
האדם אשר עומד מאחורי פיתוח משחקי זינגה בפייסבוק הוא מארק פינקוס שבבעלותו חברות סטארט-אפ.
תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

  1. Adi Avatar

קישורים רלוונטים

תגובות

admin ( 1753 ימים )
admin avatar לפתח משחק מקוון כמו Farmville לפייסבוק זה דבר גאוני. פייסבוק לא צריכה להשקיע הרבה בשיווק, כל מה שהיא עושה הוא להעלות משחק אונליין כמו Famville אונליין לפייסבוק, ומיד מיליונים של משתמשים משחקים בו. למה שגוגל לא תפתח משחקי מחשב משלה ותשווק אותם ב-Facebook, היא בעצם יכולה לשווק בקלות כל מוצר בעולם, ותוך מספר שניות מיליונים של גולשים מורידים אותו, איזה כיף להיות מפלצת.
 •  RSS פידים  •  ^ למעלה