היום רציתי להמליץ על אפליקציית עריכת תמונה מתקדמת הנקראת ACDSee Pro 4. יש הרבה אפליקציות עריכת תמונה בשוק כמו Adobe Photoshop Lightroom 3, Aperture 4 למק ועוד. כולנו מכירים את ה-Image Viewer של חברת ACDSee, אך החברה הזו כבר מזמן משיקה תוכנות מתקדמות לניהול, צפייה ועריכת תמונות ברמה גבוהה מאוד. האפליקציה ACDSee Pro 4 נועדה לצלמים מקצועיים וצלמים מתקדמים אשר מחפשים אפליקציה איכותית לשיפור איכות התמונה, הן בקבצים שצולמו ב-RAW והן ב-JPEG.

בכל מקרה, המטרה היא להפיק תמונות איכותיות אשר יימכרו באתרי Stock Photography כמו iStock Photo ו-Shutter stock. בשביל זה צריך להפיק תמונות איכותיות שגרפיקאים, בעלי אתרים וחברות פרסום ירצו לרכוש. כדי לעשות זאת, יש לערוך את התמונה כדי להוציא ממנה את הטוב ביותר. הרבה צלמים מקצוענים בוחרים לצלם תמונות במצב Raw. קובץ RAW מאפשר לצלמים ועורכים גרפיים יותר גמישות בעת עריכת התמונה ושחזור מידע אשר נמצא במצב חשיפת יתר או העדר חשיפה באזורים מסוימים בתמונה.

אני למשל משתמש בתוכנת Nikon CaptureNX 2 אשר מאפשרת לי לערוך את קבצי ה-.NEF שאני מקבל במצלמת ה-Nikon D3100 שלי. אם זאת, ה-ACDSee Pro 4 היא תוכנה אשר כוללת מגוון רחב של אפשרויות סידור, מיון, תיוג ועריכה של כל התמונות שבמחשב שלכם. המטרה לעזור לצלמים לערוך יותר תמונות בפחות זמן. יש הרבה פעולות אשר חוזרות על עצמן וגם פעולות אשר לוקחות הרבה זמן בפוטושופ. בשביל זה נוצרו אפליקציות עריכת תמונה לצלמים כמו ה-ACDSsee Pro 4.

ACDsee Pro 4 Review - בקישור שלהלן תוכלו למצוא ביקורת על תוכנת ACDSee Pro בגרסתה החדשה, כולל מידע על איך מתקינים אותה, מידע על הפיצ'רים העיקריים שלה. כל אחד מכם יוכל להוריד גם את גרסת ה-Trial שלה בחינם ולהתקין במחשב ולנסות.

אחד הדברים החיוביים שאני הבחנתי בעת עבודה על אפליקציית ACDSee Pro הוא המהירות בו היא מרנדת קבצי RAW. למשל אפליקציית CaptureNX2 מרנדרת את קבצי ה-RAW פי 5 יותר לאט (לפחות). אם זאת אתם בטח חושבים שבגלל שמהירות הרנדור היא מהירה יותר, איכות התמונה נמוכה יותר, אך זה כלל לא כך. זה אומר ש-ACDSee משתמשת באלגוריתמים חדשים ומעודכנים יותר אשר מהירות הביצוע שלהם יותר מהירה. אפשר גם לראות את זה בעת עריכת תמונה, בהחלט מהירות אשר תגדיל את הפרודקטיביות שלכם ותגרום לכם לסיים עריכה יותר מהר. יש גם פונקציונליות של עריכת אוטומטית (batch editing) ועוד המון אפשרויות אוטומטיות מתקדמות.

אני מאוד ממליץ לכל אחד להוריד את גרסת הניסיון של ACDSee Pro 4 ולהתנסות איתה. חלק מכם אפילו יעדיפו אותה על פני Adobe Photoshop Lightroom 3. בכל מקרה, חשוב לציים גם שבקרוב תצא הגרסה החדשה Adobe Photoshop Lightoom 4, ובהחלט ייתכן שזו תתעלה בצורה משמעותית על היכולות של ACDSEE. אם זאת, שווה בדיקה.

האפליקציה זמינה להורדה עבור מחשבי MAC ומחשבי PC גם כן.

 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה