אין ספר ששימשו ב-WordPress כפלטפורמת בניית אתר זוהי הדרך הכי נוחה ומהירה לבנות אתר מהר ללא כל ניסיון בבניית אתרים כלל. למעשה, פלטפורמת וורדפרס תאפשר למי שרק עושה את דרכו הראשונה באינטרנט לבנות אתר חדש בתוך דקות ספורות. אתר GoDaddy מציעה חבילת אחסון אתרים אשר נועדה במיוחד בשביל אחסון אתר וורדפרס. למעשה כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרשם לשירות WordPpress GoDaddy hosting ותוך דקות בודדות תוכלו להתחיל לעבוד על הבלוג שלכם ולכתוב תוכן.

אז למה לבחור אחסון בלוג וורדפרס דווקא ב-GoDaddy?

התקנה אוטומטית של וורדפרס - כמה סיבות עיקריות. הראשונה היא התקנה אוטומטית של וורדפרס עבור אותה חבילת אחסון שאתם בוחרים: Economy Plan, Deluxe Plan או Ultimate Plan. זה אומר שאתם לא צריכים להוריד את הגרסה האחרונה של וורדפרס ולהעלות אותה דרך שרת FTP, פשוט נרשמים לשירות, משלמים ויש לכם פלטפורמת בלוג וורדפרס מוכנה לעבודה בתוך שניות ספורות, פשוט וקל.

ביצועים - בלוג וורדפרס מותקן על שרתים של חברת GoDaddy בטכנולוגיית Grid Technology, אשר גם אם יהיה לכם איזה פיק והרבה כניסות לאתר, השרת לא ייפול ויתמודד עם פיק מסוים מבלי להפיל את הבלוג שלכם. בשביל מהירות וביצועים ושקט נפשי, הרבה בלוגרים מעדיפים להתחיל את דרכם עם גודדי.

גיבויים יומיים - כאשר אתם רוכשים חבילת אחסון בלוג Wordpress ב-GoDaddy, שרתי החברה מבצעים גיבויים יומיומיים של האתר שלכם כך שבמידה ומשהו קורא לבלוג שלכם, תוכלו לשחזר אותו מהגיבוי ולחזור לעבוד מיד, כל זה שווה הרבה שקט נפשי בשבילכם כך שתוכלו להתרכז בכתיבת תוכן, לעשות כסף ומבלי לשבור את הראש עם ידע טכני מורכב אשר רק יבזבז לכם זמן וכסף.

רוחב פס ללא הגבלה (Unlimited Bandwith) - חבילת וורדפרס בגודדי היא ללא הגבלת רוכב פס (Unlimited Bandwith), אך שאתם לא צריכים לדאוג מרוחב פס (יש לקרוא את תנאי השימשו אשר אולי שם יש מגבלות נוספות).

כתובות אימייל - אתם תקבלו (תלוי מחבילה) אפשרות של מעל 100 כתובות אימייל ליצור כתובות מייל אשר מתאימות לשם הדומיין שלכם.

כמו כן יש תמיכה 24/7, בונוסים נחמדים הכוללים $100 לשימוש חינם בגוגל אדוורס וגם בבינג לפרסום ממומן ועד ועוד. אין ספק שבשביל אחסון WordPress Blog, הבחירה ב-GoDaddy היא המשתלמת, הבטוחה והנוחה ביותר בשביל בלוגר מתחיל. ההמלצה שלי היא לבחור בוורדפרס בשביל אחסון (hosting) לבלוג החדש שלכם. גם כאשר תצטרכו שרת חזק יותר, גודדי שם לספק את כל הצרכים שלכם.

להרשמה לשירות לחצו על הבאנר למטה..


פרסומת GoDaddy

Wordpress Hosting from GoDaddy.com! 125x125 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה