מחפשים תעודות SSL חזקות ומומלצות? - יש סיבה למה הרבה בעתי אתרי e-Commerce (אתרים עסקיים) בוחרים לקנות סרטיפיקציית ה-SSL של GoDaddy.אחת, GoDaddy מוכרת את תעודות ה-SSL הצפנה המוכרות בעולם ובמחיר זול שאף חברה אחרת לא מרשה לעצמה למכור. במחיר התחלתי של $49.99 לשנה תקבלו תעודת SSL בתוך דקות ספורות עם אחריות של $10,000 וכמובן אפשרות ולידציה של הדומיין המקושר לחשבון ה-SSL שלכם. היתרון של רכישה ושימוש בתעודת SLL/HTTPS של GoDaddy הוא שאתם לא צריכים לרכוש רישיון פר שרת כמו שעושות חברות אחרות אשר מנפיקות תעודות SSL. כמו כן יש תמיכה בהצפנה של עד 256-bit. בנוסף ולא פחות חשוב יש תמיכה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע במידה ואתם תצטרכו אותה. יש גם הנחות כאשר אתם רוכשים תעודת SSL עבור מספר דומיינים וליותר שנים. לדוגמה רכישה של SSL Certificate לשלוש שנים מקנה לכם 15%. רכישה של סרטיפיקציות לעד 5 דומיינים לשלוש שנים מקנה לכם 20% הנחה.

החברות הגדולות והמובילות בעולם משתמשים ב-GoDaddy SSL Certificates כולל מיקרוסופט, ניסאן (רכבים), TV Guide וחברות רבות אחרות. הצפנת מידע העובר בין הלקוח לשרת מחייב חברות להשתמש בהצפנת נתונים על מנת למנוע מהמידע להגיע לידיים הלא נכונות. גם מידע המגיע לאתר שלכם וגם מידע היוצא ממנו. בעזרת הצפנת המידע עם GoDaddy SSL Certificate אתם תוכלו לישון בשקט שהמידע לא יהיה קריא כאשר מישהו ינסה להאזין לו, אם זה האקרים או כל מיני פושעים בסייברספייס אשר חפצים במידע הרגיש (לדוגמה: פרטי כרטיסי אשראי, טלפונים, שמות פרטיים ושמות משפחה. כתובת של לקוחות, מידע על מוצרים שהוזמנו וכו').

אותו GoDaddy SSL Certificate / תעודת SSL משמשת כדרכון אלקטרוני אשר בעזרתו הדפדפן מזהה את האתר בעל סרטיפיקציה ופותח תקשורת נתונים מוצפנת אשר מתבצעת בין דפדפן הלקוח לשרת האינטרנט בו מאוחסן האתר. כל משתמש יוכל לבדוק את תעודת ה-SSL ולמצוא שם מידע על החברה כמו שם החברה או שם פרטי של מפעיל האתר, תוקף התעודה (expiration date), החתימה הדיגיטלית ועוד. כמובן זה גם מגדיל את האמינות שיש ללקוחות שלכם אשר מבצעים רכישה באתר תוך כדי שהם מספקים מידע רגיש אשר הם לא מעוניינים שיגיע לידיים הלא נכונות. בנוסף הלקוחות שבאים לקנות באתר שלכם מוצרים יראו גם חיווי של ה-SSL ליד שורת הכתובות בדפדפן, יהיה https: לפני כתובת העמוד המעיד על תקשורת מוצפנת וכתובת האתר תהיה בצבע ירוק.

אין ספק בחירה בתעודת SSL מבית גו דדי היא הבחירה הכי טובה ואמינה לעסק שלך אונליין.


מודעה פרסומית GoDaddy

Save Up to 90% on SSL Certificates from Go Daddy! תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה