שימוש באינדקס אתרים יכול לעזור לכם לקבל תנועה וחשיפה לכל אתר אינטרנט שברשותכם. באינטרנט קיימים אינדקסים רבים בעברית, אשר מאפשרים לכם להוסיף אתר בחינם ללא תשלום לאינדקס שלהם. בין האינדקסים המובילים אפשר למצוא את 2all, הכותרות! ועוד אינדקס טובים ורבים. כיום למי שיש עסק מקוון באינטרנט ומחפש פתרונות פרסום חינם לאתר שלו, כולל קישור חד כיווני, אשר יכול לעזור במידה רבה עבור קידום אתרים וביצוע אופטימיזציה לאתרי אינטרנט, כדאי לבחון אפשרות של הוספת דפים לאינדקסים הגדולים ברשת.

כל אתר אינטרנט אשר הוא בעצם עסק לכל דבר, רוצה להביא תנועה וחשיפהץ אינדקסי עסקים ואתרים יכולים לעזור לכם בצורה משמעותית לחשיפה באתר. בהתחלה כל אתר מכניס מעט תנועה, ואין לו הרבה גולשים. לאחר זמן מסויים שהאתר צובר וותק, לאט לאט גולשים מתחילים להכיר את אתר האינטרנט שלכם. כאשר אתם מופיעים באינדקס חינם ברשת ובמקומות שבהן אתם מפרסים (כגון Adwords - פרסום ממומן בגוגל), גולשים מתחילים להכיר את העסק שלכם, ואתם בונים אמינות.

הרבה אנשים שאלו אותי איך מפרסמים באינטרנט בחינם ללא כסף, ולהרבה אנשים אמרתי שבמקרים מסויימים צריך להשקיע כסף בשביל פרסום ממומן בגוגל על מנת להביא תנועה ראשונית לאתר. האפשרות השנייה היא בניית קישורים לאתרי אינטרנט ואינדקס עסקים ברשת, אשר מאפשרים להוסיף קישורים אליהם. אם אתם מחפשים אינדקסים כאלו, חשוב לא לעשות ספאם, ולשגר מספר מועט של קישורים כל פעם. בנייה של קישורים בטווח זמן סביר, תעזור לכם בביצוע אופטימיזציה למנוע חיפוש באינטרנט, הידוע גם בכינוי SEO (Search Engine Optimization). בניית קישורים היא מלאכה לא קלה, ויש חברות אשר משכירות שירותים של מקדמי אתרים מקצועיים, או חברות קידום אתרים, על מנת שאלה יעשו להם אופטימיזציה לאתר האינטרנט שלהם, כך שיוכלו להגיע למקומות גבוהים במנועי חיפוש ברשת.

חשוב להזין גם תוכן איכותי, ולא להעתיק תכנים ב-Copy Paste. אלה שעשו זאת יתר על המידה קיבלו עונש מגוגל ונזרקו ממנועי חיפוש. הרבה אנשים שאלו אותי, מדוע אני לא רואה את האתר שלי במנוע חיפוש, למה הוא לא מאונדקס?, האם הוא קיבל עונש מגוגל?. חשוב לא להשתגע כאשר בונים קישורים (backlins), ולדעת לעשות זאת בצורה נכונה.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה