יש הרבה אנשים אשר רוצים לפתוח בלוג אישי משלהם אונליין. האינטרנט מציעה שפע של אפשרויות, חלקן חינמיות וחלקן בתשלום. כאשר מזכירים את המילה בלוג אי אפשר להתעלם מפלטפורמת הבלוגים WordPress. וורדפרס היא פלטפורמת לפתיחת בלוגים אשר מגיעה בשתי גרסאות: אונליין (בחינם) ולהורדה ישירה בחינם גם כן לאחסון על שרתים. לוורדפרס יש פלאגאינים רבים אשר מאפשרים להרחיב את הפונקציונליות של WordPress בגרסה להורדה. אם זאת, חשבתי במאמר זה להמליץ לכם בחום על שירות בלוגים בתשלום חדש (על תברחו, גם אם זה בתשלום אני עוד מאת יסביר לכם למה כדאי להירשם) הנקרא SquareSpace. השירות הזה של חברת SquareSpace מאפשר לכל אחד לפתוח בלוג אונליין. השירות הוא אומנם בתשלום, אך הוא חוסך לכם הרבה כאב ראש, במיוחד אם אתם לא אנשים טכניים ורוצים שירות אמין וותיק של בלוגים אשר ילווה אתכם לעוד שנים רבות.

וורדפרס הוא אומנם שירות מעולה (הגרסה אונליין), אך רבים לא בוחרים בו מפני שהוא לא מאפשר להם לשים מודעות AdSense של גוגל כדי להרוויח כסף וגם לא מאפשר התקנת הרחבות. לגבי כל מה שקשור להרחבות, אני לא ממש חובב של פלאגאינים. אני מאמין כי בלוג טוב בסופו של דבר יציג תוכן איכותי ולא צריך את כל ההרחבות האלו בשביל להתבלט. התקנות של הרבה פלאגאינים גם פוגעות בביצועים של הבלוג עצמו. השירות של SquareSpace לא נגביל אתכם באפשרות הטמעת פרסומות (כמו של AdSense למשל), וגם כולל פיצ'רים של SEO, סטטיסטיקות גלישה, הרחבות מעולות כמו פורום ועוד. הכל כבר בפנים ואתם לא צריכים להתקין כלום. גם במדיה ויוצאת גרסה חדשה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק ליהנות ממנה, לא צריך להתקין כלום. השירות הוא שירות Platform-as-a-Service והוא עובד על שרתי חברת SquareSpace.

שירות אחסון בלוגים בתשלום זה מאפשר לכם ביצועים גבוהים, גיבויים וביצוע מטלות של תחזוק הבלוג בצורה קלה, פשוטה ויעילה ביותר.אני קראתי הרבה כתבות של SquareSpace vs. Wordpress וכל מיני השוואות למיניהם. בסופו של דבר אם אתם רוצים בלוג איכותי מבלי לדאוג לכל מיני עניינים טכניים אשר רק יפריעו לכם ויקחו מכם זמן איכותי אשר בזמן הזה כבר יכולתם לכתוב תוכן, פשוט הרשמו לאתר של SquareSpace ופתחו בלוג תוך מספר דקות.

יש לכם בלוג של blogger או של Wordpress, תוכלו להעביר את כל התוכן של הבלוג שלכם בקלות בעזרת שירות חינמי וקל לתפעול דרך ממשק המשתמש שלכם של SquareSpace. יש גם שם תבניות עיצוב משגעות עם טונה של אפשרויות מתקדמות וממש קלות לתפעול. אני ממליץ בחום להתצטרף לשירות הזה. אני שם ומאוד מרוצה וימשיך להשתמש בשירות שלהם לעוד הרבה שנים.

******
לפתיחת בלוג באתר SquareSpace לחץ כאן
******


 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה