יש לי מספר בלוגים אשר עובדים על WordPress, אותה פלטפורמת בלוגים פופולרית אשר מאפשרת לכל אחד שליטה מלאה על הבלוג שלו. אני מדבר על הגרסה Self-hosted כמובן. היום רציתי לדבר על תבניות עיצוב משגעות עבור וורדפרס (באנגלית WordPress Themes). מחפשים תבניות פרמיום (premium) יפות לוורדפרס, אחד התבניות היפות ביותר שראיתי הם של Elegant Themes. מדובר על מעל 60 בתניות עיצוב לפלטפורמת וורדפרס, אשר כל אחת מהם כוללת עיצוב מהפנט, פונקציונליות מדהימה, ואיכות שטרם נראתה בטמפלטים אחרים.

למעשה אפשר לבנות הרבה סוגי אתרים רק בעזרת התקנת וורדפרס על שרת שלכם, הורדת Theme (הן בתשלום או חינמי) ולהתחיל לעבור. יש הרבה סוגי Themes לוורדפרס, יש כאלו אשר פשוט הופכים את וורדפרס למערכת CMS של ממש. בשביל מיה שמחפש לפתוח בלוג חדש ומחפש עיצוב חדשני, מודרני ואיכותי לוורדפרס, אני מבהחלט ממלי. על Elegant Themes.

Elegant Themes כוללים גם מאפייני SEO מתקדמים אשר יאפשרו לכם להגיע גבוה במנועי חיפוש . הדפים עברו אופטימיזציה כדי להיטען מהר וגם בשביל לכלול את מאפיינים ה-TITLE, DESCRIPTION ו-KEYWORDS אשר חלקם בהחלט חיוניים עבור מיקום גבוה במנוע חיפוש גוגל ומנועי חיפוש אחרים. במחיר זול בהחלט, תוכלו לגשת ולמצוא מגגון גדול מאוד של תבניות עיצוב וורדפרס להורדה. אני באופן אישי לא ממליץ על תבניות עיצוב בחינם. יש הרבה קודים זדוניים שמתקינים שם וגם התמיכה לא משהו בכלל. זה אומר למשל שאם וורדפרס תוציא עדכון גרסה חדש למערכת WordPress, אותו Theme יוכל שלא לעבוד בצורה טובה עם הגרסה החדשה. בעיות Compatability אלו לא קיימות כאשר אתם קונים תבניות עיצוב Premium בתשלום.

רוצים תבנית עיצוב מדהימה - אני ממליץ על Elegant Themes - צירפתי למעלה בכותרת קישור לאתר. בהצלחה!


 תגיות:

מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה