גוגל השיקה לא מזמן אפליקציה מקוונת, אשר מאפשרת תרגום טקסט, דפי אינטרנט או מסמכים לשפות שונות. האפליקציה כים גם מתורגמת לעברית, ואתם תוכלו לתרגם טקסט לשפות שונות. התרגום נעשה בצור קלה מאוד. נניח שאתם רוצים לתרגם טקסט מסוים שמצאתם ברשת מהשפה אנגלית לעברית. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזין את הטקסט שלכם לתוך תיבת הטקסט ולבחור שפת מקור ושפת יעד וללחוץ על כפתור 'תרגם'. כאשר תבחרו תרגום מסמך לשפות שונות, עליכם לבחור מתיבת הגלילה איזה שפת אתם רוצים לתרגם ממנה ולאיזה שפה אתם רוצים שהטקסט יתורגם. יש לכם אפשרות בחירה של 51 שפות לתרגום טקסט או אתרי אינטרנט, אשר ביניהם אפשר למצוא את השפות: אנגלית, עברית, איטלקית, אירית, סינית, אסטונית, בולגרית, גרמנית, הולנדית, הינדי, טורקית, יידיש, יפנית, תאילנדית, רומנית, פרסית, ערבית, ספרדית, סוואהילית ועוד.

גוגל עשו עבודה מצוינת עם מערכת תרגום זו, והיא נחשבת ליותר מדויקת מאשר המתחרות. כמו כן, מערכת התרגום של גוגל הינה מערכת חכמה, אשר לומדת לתרגם יותר טוב בעתיד לפי הצעות תרגום של גולשים אשר משתמשים באפליקציה הזו. בנוסף, Google Translate מציעה לכם אפשרו תרגום האתר שלכם לשפות שונות עבור גולשים אשר דוברי שפת אם שונה מהשפה המוצגת באתר שלכם.ץ כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על קישור 'קבל כלי תרגום כעת' בחלק התחתון של העמוד בצד ימין, ושם תוכלו לקבל כפתור תרגום לאתר או הבלוג שלכם. אתם בוחרים שפת מקור (השפה שהעמוד שלכם מוצג בה): עברית, אנגלית, יפנית, גרמנית, ספרדית, איטלקית וכו', ולאחר מכן בחירה של שפות תרגום, ואתם תקבלו קוד HTML שאותו אתם צריכים להעתיק לאתר שלכם.

כמו כן Google translate מאפשרת לכם להוסיף קוד Javascript לדפדפן שלכם כקישור, אשר יתרגם דפי אינטרנט בלחיצת כפתור לשפות שונות. בנוסף, אפשר להוריד את סרגל הכלים של Google, אשר יתרגם לכם טקסט בדף אינטרנט, ללא צורך כלל בלחיצה, פשוט שמים את העכבר מעל הטקסט והוא מתורגם לשפה שאתם רוצים, פשוט וקל!.

 


מי הצביע לידיעה הזו

תגובות

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה