חברת Because הינה בית תוכנה המתמחה באפיון, פיתוח, והטמעה של מערכות ארגוניות מורכבות ואפליקציות מבוזרות, המבוססות על טכנולוגיות מבית מיקרוסופט. BCC אוטומטי ב- OUTLOOK
באמצעות ה- Add In אפשר להגדיר באופן אוטומטי הוספה של כתובת או כתובות דוא”ל ל-BCC בכל מייל יוצא לכותרת המלאה..


תגיות:


Microsoft פיתחה ומפעילה מערך של מיחשוב ענן המבוסס על פלטפורמה בשם Windows Azure
Windows Azure הינה פלטפורמת מיחשוב ענן גמישה המאפשרת לעסק לפתור בעיות עסקיות ולספק מענה לצרכי הלקוחות. המשתמש אינו צריך להשקיע בתשתית והוא משלם רק על פי השימוש, כאשר ניתן להרחיב או להקטין את משאבי המיחשוב על פי הצורך. Microsoft מבצעת את התחזוקה באתרי הענן, בסביבה מאובטחת היטב. לכותרת המלאה..


תגיות:

Buy Chilean Wine Do you want to enjoy delicate so let you come with mature wines exponentially more than their youthful, exuberant versions, and online Chilean wine retailers tend to have a wider selection of regional and sp לכותרת המלאה..

תגיות:

...בשגרת היומיום שלי אני בכלל לא מוטרד מהגדרות הפרטיות של פייסבוק פשוט בגלל שאני לא מפרסם שם שום דבר שאמא שלי לא צריכה לקרוא. לא אכפת לי שכולם ידעו מה דעתי על פוליטיקה או אם אני עושה לייק לסטטוס של גל מור על האנשים בבלוגוספירה, או אם אני עסוק בשתיים בלילה במענה לקשקושים בעמוד של הרופאים המתמחים. אני מבין מדוע אנשים שחשבו שהרשת היא מקום סגור שאין בו מציצנות מבועתים ממה שקורה היום סביבם ברשת אבל מצ לכותרת המלאה..

תגיות:

Do you live in Vermont and looking for wedding photographers? You need not look any further. No matter what style of photos you want for you wedding, these guys got you covered. You can opt in for art photos, journalistic, funny, warm & fuzzy, white & black or color... or even both. All packages include Prep, Ceremony, and Reception photographed by vermont wedding photographer at various location לכותרת המלאה..

תגיות:

טלה-פסיכיאטריה, טיפול נפשי מרחוק, היא לא רעיון חדש. יעוץ נפשי באמצעות טלפון קיים כבר משנות ה 40 של המאה הקודמת.... היום, ישנן שיטות רבות לתמיכה וטיפול נפשי ברשת... באופן אישי אני עוסק בטיפול מקוון כבר מספר שנים. ניהלתי ואני עדיין מנהל את פורום פסיכיאטריה באתר Ynet, יש לי בלוג בנושא פסיכיאטריה וטכנולוגיה בשנים האחרונות (יש שם המון מידע במגוון נושאים, מומלץ לקרוא), ואנחנו מטפלים ביחידה לטיפול מקוון לכותרת המלאה..

תגיות:

הטכנולוגיה העכשווית, שפרצה לקדמת הבמה בתחם התעשייה מאפשרת כיום להגיע לרמות הגבוהות ביותר של תכנון מיוחד, איכותי ומקיף עבור מגוון שירותים וצרכים תעשייתיים שונים. אחד הפיתוחים האחרונים הוא בתחום מכונות אריזה בואקום שהגיע לגבהים דשים של איכות ומהירות. לכותרת המלאה..

תגיות:

הידע המדעי והטכנולוגיה היום מאפשרות צורות אריזה ייחודיות במינן אשר עוברות בקרה מיוחדת מאוד. מולטיואק משתמשים בכל האמצעים החדישים ביותר על מנת להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר בתעשייה כולה. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על הטכנולוגיה החדישה הזאת ניתן לקבל זאת כאן. לכותרת המלאה..

תגיות:

The days were when html was all you needed to create a site that would catch the attention of customers to your business. A few years ago Zaptech Solutions pretty much anyone could build a web site, since html is simple enough to learn from a new Website or even by looking at code guiding other websites. One of the more powerful and arresting fields of web media is Flash website design- Zaptech S לכותרת המלאה..

תגיות:

Watch 'אודות אייפון 4S - סקירה' Play
כולנו חיכינו להכרזה על אייפון 5 וקיבלנו אייפון 4S. כמובן השם של הטלפון לא יגיד להרבה מאיתנו הרבה, אלה רק כאשר נבדוק את הספספיקציות שלו נוכל לקבל תמונה טובה יותר האם מדובר בטלפון מהפכני חדש, או רק שדרוג שווה משהו מעל האייפון 4. בסקירה מקיפה זו אני רוצה להציג לכם את השדרוגים המשמעותיים ב-iPhone 4S החדש ולדון בצורה פתוחה אודות היתרונות שלו על פני קודמו, אייפון 4. לפני שאנו רצים לקנות מכשיר אייפון חד לכותרת המלאה..


תגיות:

אפליקציה וובית חדשה אשר מאפשרת השוואה של גדלים של מצלמות דיגיטליות אחד מול השנייה. לפעמים קורא שאנו מחפשים לקנות מצלמה דיגיטלית חדשה, אך מה שאנו באמת רוצים לדעת הוא מה הגודל שלה בהשוואה למצלמה אחרת שאנו עושים השוואה אליה. באתר CameraSize.com תוכלו לבצע השוואה של שתי מצלמות אחת לצד השנייה ולראות מה ההבדלים בגודל, כולל גובה, רוחב, עובי וגם מידע על משקל המצלמה. באתר Camera Size יש את הדגמים החדשים לכותרת המלאה..

תגיות:

בקישור שצירפתי לאתר guardian תוכלו לקבל עדכונים לייב (Live) אודות ההכרזה של אייפון 5!!- העמוד מתעדכן כל דקה ומספר על כל מה שקורא במסיסת העתונאים, כולל מה חדש באייפון 5, אייפוד טאץ', חידושים למערכת ההפעלה למק ועוד. עדכונים חיין לייב עכשיו באתר שקישרתי אליו. השארו מעודכנים והראשונים לדעת מה יש באייפון 5. לכותרת המלאה..

תגיות:

לפי כתבה באתר guardian, אייפון 5 יהיה זמין למכירה כבר ב-14 לאוקטובר 2011. בהחלט כולנו מחכים להשקה הרשמית של אייפון. כמובן מי שגר בארצות הברית יוכל לקנות כעשרה ימים לאחר ההכרזה הרשמית. לפחות כך נראה. אייפון 5 החדש הוא המחליף של האייפון 4, וכבר כאפשר לראות שאנליסטים בתחום הטכנולוגיה צופים כי הוא יהיה הטלפון הכי נמכר אי פעם בשלושה ימים הראשונים להשקתו. זה ככל הנראה בעקבות עיקוב ההשקה של 4 חודשים. בד לכותרת המלאה..

תגיות:

את מתי יוצא אייפון 5 בארצות הברית? - המכשיר iPhone 5 אמור לצאת היום בשעה 10 בבוקר בארצות הברית במסיבת עיתונאים שכל העיניים של העולם יופנה כלפיה. המכשיר אמור להכרות אייפון 5, אך יש הטוענים שזה יהיה מכשיר אייפון 4S. בכל, מקרה, תאריך ההשקה הוא גם כן לא ב-100%, אך אין ספק שהגיע הזמן של אפל להשיק את המכשיר ובנוסף, כל העובדות מצביעות על כך שאכן מדובר במכשיר חדש. אז שווה יהיה לחכות לראות כמה יעלה האייפו לכותרת המלאה..

תגיות:

Watch 'אפל אייפון 5 בלבן, מה יהיה במכשיר כולל סרטון שמועות CNET' Play
אתר CNET משחרר סרטון אודות iPhone 5 במדור theapplebyte אשר כולל את מלוא השמועות והחדשות אודות המכשיר הסלולרי הנחשק ביותר בעולם, אייפון 5 (אי אייפון 4S, איך שלא יקראו לו). האייפון 5 אמור להיות מוכרז בארצות הברית ב-10 בבוקר לפי מה שבוידאו. זה אומר שנכון לזמן כותרת זו, זה בעוד כמה שעות בודדות מעכשיו. ככל הנרא יצא לנו לראות שני מכשירים אייפון חדשים, האחד 4S והשני האייפון 5. כמובן הרבה מדברים על המעב לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'לא אייפון 5, אבל בהחלט מרשים מאוד (סרטון)' Play
סרטון קונספט על אייפון 5. אין ספק שיש הרבה גרפיקאים שאוהבים לתת לדמיון שלהם להשתולל ולנסות להראות כיצד יראה אייפון 5 כאשר יושק בארצות הברית. הסרטון הבא זכה למעל 25 מיליון צפיות באתר יוטיוב. הוא כמובן לא אייפון אמיתי אך בהחלט מציג כמה דברים נחמדים שהיינו רוצים לראות באייפון 5: מקלדת עם מקרן, מכשיר דק מאוד, הרבה יותר דק מאייפון 4, מסך עם הולוגרמה!! - בקיצר, וידאו שווה צפייה. מעת aatima studio. לכותרת המלאה..


תגיות:

אתר YNET מפרסם כתבה ובה סיכום של הפיצ'רים שאנו צפויים לראות באייפון 5. האייפון 5 יושק ככל הנראה היום יום שלישי ה-4 לאוקטובר 2011. כל העולם (גם בישראל) יופנה להשקה הרשמית של האאיפון 5. אין ספק שאנליסטים צופים שזה יהיה הטלפון הסלולרי הנמכר ביותר בכל הזמנים, לפחות בזמן השלושה שבועות הראשונים. לפי אתר YNET תוך התבססות על אתרי שמועות של אייפון, אנו צפויים לראות אייפון עם מסך גדול יותר, מצלמה 8MP, מעב לכותרת המלאה..

תגיות:

אני מפתח אפליקציה ב-ASP.NET ועם SQL Server 2008. אני חושב פעמיים האם כדאי לי להשתמש ב-Amazon AWS כשרת האפליקציה ואחסון בסיס הנתונים ב-RDS. האפשרות השנייה היא להשתמש ב-Microsoft SQL Azure ובכלל בשירותי הענן של מיקרוסופט בשביל האפליקציה. עשיתי בדיקה מהירה וגיליתי כי העלות הבסיסית של בסיס נתונים 10GB במיקרוסופט Azure עולה $10 בערך ובאמזון אני יגיע לחיוב של $89, ברמה הכי בסיסית. בנוסף בסיס הנתונים בא לכותרת המלאה..

תגיות:

בכתבה באתר mailonline נכתב שככל הנראה אייפון 5 יושק בארצות הרית ב-5 לאוקטובר 2011. התאריך קשור ישירות לעובדה כי אפל מארגנת מסיבת עתונאים אשר תארך במשרדי החברה יום לפני ה-15 לאוקטובר. בנוסף יש חנות חדשה של אפל בקליפורניה אשר צפוייה להפתח יום לפני תאריך זה. כל הרמזים מצביעים על כך שמכשיר אייפון 5 יושק בארצות הברית ב-5 לאוקטובר (עוד 3 ימים). מתי האייפון 5 יגיע לישראל? - אים ספק שהאימוץ של המכשיר בר לכותרת המלאה..

תגיות:

יש שמועות אשר מדברות על כך שיוכרז מכשיר אייפון 4S בנוסף להכרזה של האייפון 5. כמובן שום דבר לא מבוסס בצורה יציבה שאנו יכולים להגדי בבטחה כי אייפון 4S יושק בקרוב. אתר startupmeme.com מפרסם כתבה ובה תמונה שהודלפה מאתר של Radio Shack שם אפשר לראות כי ברשימת המוצרים מופיע ה-16GB Sprint Apple iPhone 5. אכן כפי שאפשר לראות בתמונה זו ובעוד תמונות מודלפות אודות איפיון 5, אנו ככל הנראה נראה הכרזה של טלפון לכותרת המלאה..

תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה