שירותי הנהלת חשבונות
כידוע, בהתאם להוראות ניהול ספרים, כל עסק מחויב לבצע הנהלת חשבונות. משרד רפי רפאל מעניק שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים לעסקים וחברות. בשל כך, מאפשר לכם להשקיע את הזמן שלכם בפיתוח פעילות החברה
ביקורת ודוחות כספיים
המשרד מעניק שירותי ביקורת מקצועיים ומעמיקים. צוות השותפים משקיע במלאכה מחשבה וזמן רב ומקפיד על קיום הדרישות המופיעות בהנחיות המקצועיות. הלקוח נהנה מהיקף הביקורת ומע לכותרת המלאה..


תגיות:

ככל, לפני הקמת חברה בע"מ כדאי לבדוק האם הפעלת הפעילות העסקית כדאית ע"י התאגדות לחברה, ישנן מספר פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה האם לפעול כחברה או כעוסק. עיקר הפרמטרים הם: כמה המחזור השנתי צפוי להיות? כמה עובדים/משאב אנוש צריכים לפעילות העסקית? מהי רמת הפעילות הנדרשת להצלחת החברה? מה גובה ההשקעה הכלכלית הנדרשת? והאם יש צורך בגיוס הון? וכמובן, כמה מס ניתן לחסוך?
רואה חשבון מוסמך ומקצועי יו לכותרת המלאה..


תגיות:

על מנת להשקיע בפרסום יש מספר דברים שעסק צריך לשאול את עצמו, יחד עם זאת כדאי לו להתייעץ עם משרדי פרסום (לא בהכרח הגדולים, שכן הקטנים יותר יודעים להוסיף גם יחס אישי באותו סכום) על מנת לקבל רעיונות יצירתיים להמשך פעולה. לתכנון תקציב הפרסום רצוי להתייעץ עם איש כספים בחברה או משרד רואה חשבון לקביעת מדדים שיעזרו לבדוק את אפקטיביות הפרסום. לכותרת המלאה..

תגיות:

אי אפשר להסביר מה הוא מסחר חברתי מבלי להסברי קודם מה היא חכמת ההמונים. ההגדרה המדויקת (ככל האפשר) של חוכמת ההמונים היא: הדעה הקולקטיבית של קבוצת יחידים. הינה דוגמא קטנה הממחישה את הנושא: בשנת 1906 בכיכר באנגליה נערך משחק הימורים משעשע שבמסגרתו המשתתפים התבקשו לנחש את משקלו של השור שהובא למקום. במשחק השתתפו מאות אנשים וכל אחד ניחש מספר שונה. בסוף המשחק הסתבר שהממוצע של כל הניחושים קלע בדיוק למשקלו לכותרת המלאה..

תגיות:

ראיון עם איש העסקים צבי ויליגר אודות עסקת מכירת חברת "וילי פוד", שהייתה אחת העסקאות הגדולות בארץ והכי גדולה בתחום המזון.
כיצד הגיעה חברה קטנה ובלתי מורגשת למעמד של תאגיד מזון מקומי ואף בינלאומי? מה הטיפים שאפשר לחלק לבעלי עסקים קטנים יותר בכל תחום על מנת להגיע למעמד שכזה? הכל בריאיון שנערך עמו לכותרת המלאה..


תגיות:

צבי ויליגר ואחיו יוסי הביאו את החברה המשפחתית הקטנה שהייתה בידי אביהם לכדי חברה בינלאומית אשר נסחרת בבורסה . הדרך הייתה מאתגרת ורצופת החלטות לטוב ולרע, אך הייתה משתלמת במיוחד, שכן היום, חברת וילי פוד הנה חברת ענק המתמחה במוצרי מזון שונים, המשווקים במדינות רבות בעולם, לרבות ישראל. לכותרת המלאה..

תגיות:

קונים דירה מיד שניה? אם עדיין לא ביצעתם בדיקת דירה לפני קניה לאיתור ליקויי בניה, כדאי שתעצרו כדי שתחסכו לעצמכם הוצאות גבוהות וכאב ראש לאחר הקניה והכניסה לדירה, ואז יהיה כבר מאוחר מדי להתחרט. קיימים סוגים רבים של ליקויי בניה ואין דירה שלא סובלת מליקוי כזה או אחר, וככל שהדירה מתיישנת, הליקוים שבה הולכים ונגלים ולעיתים אפילו מסכנים את הדיירים וסביבתם או גורמים לאי נוחות מרובה. גילוי מוקדם של הליקוים לכותרת המלאה..

תגיות:

יורם פרקט | פרקט לחדרים | פרקטים לחדרים שכמחפשים לעשות פרקט בחדר צריך לדעת מה לחפש. שימו לב שיש הבדלים גדולים בין מקומות שונים לגבי פרקטים למינציה כולל התקנה יש מחירים שונים גם לעות הפרקט וגם לעבודה שכמחפשים לעשות פרקט בחדר צריך לדעת מה לחפש. שימו לב שיש הבדלים גדולים בין מקומות שונים לגבי פרקטים למינציה כולל התקנה יש מחירים שונים גם לעות הפרקט וגם לעבודה לכותרת המלאה..

תגיות:

טוהר העץ הינה חברה המובילה בתחומה עם ניסיון מפואר ועשיר בתכנון וביצוע עבודות עץ ברמה גבוהה. בנייה ותכנון של פרגולות עץ מפוארות, דקים ומרפסות עץ, פרקטים לבתים ומשרדים, גדרות עץ משודרגות ועוד..טוהר העץ הינה חברה המובילה בתחומה עם ניסיון מפואר ועשיר בתכנון וביצוע עבודות עץ ברמה גבוהה. בנייה ותכנון של פרגולות עץ מפוארות, דקים ומרפסות עץ, פרקטים לבתים ומשרדים, גדרות עץ משודרגות ועוד..טוהר העץ הינה חבר לכותרת המלאה..

תגיות:

מקור שמה של המתכת המופלאה הוא מקיצור המילים בגרמנית Nichtrostenden Stahl שפירושן "פלדה בלתי מחלידה" (פלב"מ). בעברית אומצה המילה נירוסטה כמילה המקבילה למונח פלדת אל-חלד. שמה נגזר מהגדרתה כסגסוגת ברזל אשר מכילה כרום בכמות של מינימום 10.5% ממשקלה, אותה סגסוגת עמידה בפני חלודה וקורוזיה הרבה יותר מפלדה רגילה שתרכובתה סגסוגת ברזל-פחמן ולכן היא (כמעט) בלתי מחלידה כשמה. לכותרת המלאה..

תגיות:

הבנקים הגדולים מפרישים לחובות מסופקים מליארדים בגין חובות של טייקונים ומצד לוחצים על העסקים הקטנים שהם הפרה החולבת שלהם. האם לא הגיע הזמן להתערבות של המפקח על הבנקים?

בשבוע שעבר נזכרתי באחד האירועים שהובילו לפרוץ המרד הגדול, הנציב הרומאי גאסיוס פלורוס דרש כי היהודים ישלמו לו 17 כיכרות זהב מקופת המקדש בטענה כי הן דרושות לקיסר. בתגובה הוצפה ירושלים באנשים עם קופות צדקה שקראו "הבו מעות לגאסיוס פל לכותרת המלאה..


תגיות:

מאמר אודות דרכו העיסקית של סובחי טנוס. סובחי החל את דרכו כפועל בניין פשוט בנצרת. יחד עם אחיו הצליחו השניים לבסס חברת בנייה מבין הגדולות בישראל. לאחר שנפרדו השניים הקים סובחי טנוס, את חברת הנדל"ן ס.ט.ר נדל"ן, אותה הוא מנהל יחד עם שני בניו. ס.ט.ר היא עדיין חברת הביצוע מהמצליחות במדינה עם פרוייקטים כגון מרכז מסחר בהוד השרון (בשטח של כ- 25,000 קמ"ר ) ושני מגדלים במת"מ חיפה.
במקביל החליטו סובחי ובניו לכותרת המלאה..


תגיות:

מאמר אודות דרכו של צבי ויליגר. צבי ויליגר היה תלמיד ישיבה עד גיל 20. אז, הצטרף לעסק המשפחתי הקטן אותו ייסד אביו. יחד עם אחיו הם הזניקו את העסק לאימפריה המגלגלת 100 מליון ש"ח בשנה. לאחרונה מכדו השניים את החברה תמורת 270 מליון ש"ח. ההצלחה הגדולה באה לאחר שניסו בעבר למכור את החברה לגאידמק, אולם הנ"ל לא עמד בתנאי התשלום ולכן נאלץ להחזירה עם "קנס קטן" של 100 מליון ש"ח. 2 עסקאות אלו הפכו את האחים לאנשי לכותרת המלאה..

תגיות:

הליך עיצוב של מעקה הנירוסטה יש להתחיל בתכנון מתאים. לעיתים, התכנון יהיה מטעמו של בית העסק – המשווק או היצרן, כאשר מדובר על ייצור דגמים שונים בקנה מידה רחב. כאן יהיה מדובר על פי רוב בעיצובים סטנדרטיים. יחד עם זאת, עם קצת מאמץ אפשר בהחלט למצוא גם כאן עיצובים מיוחדים, יוצאי דופן ואפילו מרהיבים. לכותרת המלאה..

תגיות:

צבי ויליגר (צביקה ויליגר) איש העסקים המצליח שהפך מתלמיד תורה ומנכ"ל חברה עשה זאת לאחר לימודים בארה"ב. צביקה ויליגר (צבי ויליגר) נחשב לאחר האנשים המובילים בתחום המזון היום בזכות המאבק שלו ביצרניות המזון הגדולות ובמחירים הגבוהים שגובות ללא סיבה. כמנכ"ל חברת ויליפוד לצבי ויליגר יש סיכוי ממשי לגרום ליצרניות הגדולות להוריד מחירים, הורדת המחירים שלו גוררת אחריה את היצרניות הגדלות שרוצות להשאר בתחרות. לכותרת המלאה..

תגיות:

OVERVIEW KOBUCCA SHOP
SHOP KOBUCCA article originally put the goods which are sold at the portal of free advertising websites that exist as www.tokobagus.com, www.dinomarket.com, www.kaskus.co.id etc. Kobucca Item name. Items being sold: Sofa Inflatable Balloon Characters, Toothpaste Dispenser, Projector Character, Pillow Donuts, Vapur, macam2 organizer: Shoes organizer, Hangers Hijab Organizer, לכותרת המלאה..


תגיות:

סניף אמריקן לייזר רעננה נמצא ברחוב המלאכה 2, אזור התעשייה רעננה, בתוך קניון רננים. הסניף שייך לרשת אמריקן לייזר הוותיקה שמובילה את תחום הטיפולים האסתטיים בישראל וביניהם גם את תחום הסרת שיער בלייזר. אמריקן לייזר רעננה מציעה מפעם לפעם מבצעים מיוחדים שמאפשרים לכל אדם החושק בעור חלק לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר. בנוסף לכך, חברי קופות החולים נהנים ממחירים מיוחדים. מעוניינים במידע נוסף על הסניף או על ר לכותרת המלאה..

תגיות:

הסניף מצוי בבניין UMI, רחוב משה לוי 11, קומה 4. ההגעה אליו נעשית דרך הכניסה- ראשון לציון מערב.
סניף אמריקן לייזר ראשון לציון מספק טיפולים אסתטיים מגוונים, ביניהם רפואת שיניים, הסרת משקפים בלייזר וכמובן, הסרת שיער בלייזר באמצעים החדישים, המתקדמים והיעילים ביותר הקיימים בענף הלייזר. לפרטים נוספים על בסניף כנסו לאתר.
לכותרת המלאה..


תגיות:

אף פעם לא לבד, נרגעת? אז זהו, שלא.


הקמת עסק אתמול, או לפני כמה שנים, מי סופר.
הכנת תוכנית עסקית מעניינת, יש בשר, אפשר לצאת לדרך. בדקת קצת מתחרים וראית שאתה עומד בציפיות, במחירים וביכולות. והתחלת לנוע.
ואז גילית, שאתה אף פעם לא לבד.


בעלי עסקים רבים, כן כן, גם אתה, יוצאים לדרך אמיצה, לוקחים את השאיפות צעד אחד קדימה והולכים על זה, פותחים את העסק שיתן הכנסה גבוהה מאשר כל לכותרת המלאה..

תגיות:


חברת אורי קור נותנת פתרונות קירור ע"י טכנאי מקררים מנוסה ושירות תיקון מזגנים ,החברה מתמקדת בפתרונות קירור בלבד ממקררים ביתים דיגיטליים ומכנים ועד טיפול במקררים תעשייתיים בעסקים ובסופרמרקטים.
אזורי השירות שלנו הם בכל גוש דן מגדרה עד חדרה,
אנו מתחייבים על אבחון נכון של כל תקלה ותיקון במחיר סביר על פי המחירון אשר נמצא באתר שלנו ,ובנוסף אחריות על כל תיקון מקררים ומזגנים שאנו מבצעים .
אנו נותנים לכותרת המלאה..


תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה