Wie Sie endlich IHRE Kompetenz לכותרת המלאה..

תגיות:

Watch 'Janet Devlin ב-bootcamp אקס פקטור - זמרת צעירה עם קול מיוחד מאוד' Play
ג'נט דוולין (Janet Devlin) היא חביבת הקהל וגם הזמרת האהובה עלי ביותר בתוכנית The X Factor 2011 UK. היא כולה לשיר שיר סולו ראשון ב-bootcamp. אין ספק ש-Janet כבר קיבלה חשיפה מפני שיש לה ערוץ יוטיוב שלה שמאוד מצליח אונליין. היא גם הזמרת שזכתה להכי הרבה צפיות, כאשר סרטון האודישן של Janet Davlin זכה לכמעט 3 מיליון חשיפות עד עכשיו. היא שרה את השיר של Eurosmith "I don't want to miss a thing" שיר מדהים, לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'Geo Godly באודישן הכי הזוי בתוכנית אקס פקטור אי פעם' Play
האודישן הבא אולי יהיה קצת הזוי בשביל כמה מכם. אודישן של Geo Godly אשר מגיע לתוכנית אקס פקטור לבוש כמו אסטרונאוט, סתם.. זה רק נראה ככה. אין ספק שהלבוש שלו האפור הנוצץ מוזר משהו. הוא שר מגיל 20 והוא חושב שהוא יכול להצליח בתוכנית אקס פקטור. אז הוא מתחיל לשיר ושלא נדע מה יוצא משם. מה זה הדבר הזה - האודישן הכי הזוי בתוענית אקס פרטור. לפעמים אני שואל את עצמי האם זה אמיתי. בסופו של דבר מדובר על מישהו שר לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'The Anser - להקת בנים באודישן לאקס פקטור 2011 ארצות הברית' Play
עכשיו הגיע תורה של להקת בנים The Answer. שלושה גברים אשר מנסים את הכשרון שלהם בתוכנית The X Factor 2011 בארצות הברית. הם שרים תחילה שיר יופ הולדת לניקול, אחת השופטות בחרות אקס פקטור 2011. האם הם יצליחו לעבור לשלב הבא? - הזמר הראשי של הלהקה וזמר המשני בהחלט שר יפה מאוד. בהתחלה שהם התחילו לשיר חשבתי שהם לא ירשימו. אין ספק שזה שיר טוב אבל השאלה אם סיימון התרשם כמו שהקהל מתרשם. הקהל על הרגליים, מאוד לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'Caitlin Koch - שחקנית רוגבי יפיפייה באודישן ל-X Factor 2011 ארהב' Play
Caitlin Koch מורה לרוגבי מגיע לתוכנית אקספקטור 2011 בארצות הברית והחלום שלה הוא להיות זמרת. בחורה בלונדינית יפה אשר רוצה להראות לשופטים מה היא יכולה. היא בת 21 והיא מגיעה לאודישן מוכנה לקחת את האודישן בגדול. האם היא תצליח? - Caitlin Koch בהחלט מפגינה יכולת ווקלית טובה מאוד על הפבמה ויש לה גם ביטחון עצמי ונוכחות במה טובה מאוד. אני חייב לציין שבאופן אישי אני ממש התרשמתי מהאודישן שלה, בהחלט שמרת טו לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch '  Nick Voss אודישן ראשון ב-X Factor 2011 עם שיר של אלביס פרסלי Trouble' Play
האודישן הזה של Nick Voss בתוכנית X Factor 2011 בארצות הברית. אפשר לראות שלפי מספר הצפיות של הסרטונים של האודישנים באתר יוטיוב שיש חשיפה מאוד גבוהה לתוכנית. Nick Voss רוצה להופיע והוא פוטר מהעבודה שלו מפני שהבוס שלו אמר לו שזה או התכנית או העבודה והוא החליט להתפטר. הוא מאוד מחובר למשפה שלו ויש לו משפחה מאוד תומכת. בהחלט מרגש, אבל האם הבחור יודע לשיר והאם הוא יצליח לרגש את השופטים ואת הקהל? - הבחו לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch ' Melanie Amaro אודישן בתכנית X Factor 2011 ארצות הברית' Play
תוכנית The X Factor 2011 US בארצות הברית כבר יצאה לדרך. Melanie Amaro כנראה אחת הזמרות היותר מבטיחות בתחרות. היא עולה לשיר בתוכנית אקס פקטור ארצות הברית ומראה לכולם מה זה אודישן מעולה. היא שר שיר של ביונסה ואני חייב להגיד שהיא בהחלט הפתיעה אותי, איזה קול ענק ואיזה זמרת אדירה. חשוב לציים שהיא רק בת 18, בחורה צעירה עם פונטנצאיל עצום. אפשר לראות גם ש Simon Cowell מאוד מרוצה מהביצוע שהוא שמע. כל השופ לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'Lascel Woods שר את השיר Use somebody בתוכנית X Factor 2011' Play
תוכנית X Factor 2011 יצאה כבר לדרך וכבר אפשר לראות כבר כשרונות באמת מבטיחים. אחד מהם הוא Lascel Woods. בחור בן 20 עם סיפור חיים מעניין אשר עלה לשיר על במת X Factor אתמול. הוא שר את השיר Use somebody של להקת Kings of Leon. שיר מדהים ומאוד פופולרי והוא שר אותו בצורה מדהימה. אין ספר ש-Lascel Woods הוא כשרון מבטיח ואחד הזמרים שכדאי לשים לב אליהם בזמן תוכנית xfactor 2011 UK. אני מצרף סרטון ששבו Lascel לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'דרדסים טריילר סרט קולנוע (Smurfs Movie Trailer)' Play
סרט קולנוע הדרדסים (The Smurfs) חוזר ובגדול. מצורף סרטון וידאו יוטיוב טריילר של הסרט דרדסים (The Smurfs Mobie Trailer). הסרט הדרדסים מפגיש אותנו שוב (מחוץ לסדרת הטלוויזיה) חזרה עם דמויות הדרדסים המוכרות והחביבות עלינו, כולל: דרדסבא, דרדסית, קונדסון, רגזני, גנדרני, בר-כוח, בר-מוח, חצוצרני ורבים אחרים. כמובן לא נשכח את גרגמל וחתחתול שגם כן מככבים בסרט הקולנוע החדש. בטריילר אתם יכולים לראות שמדובר ע לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'סרט קולנוע דרדסים - מאחורי הקלעים, ראיון עם יוצרי הסרט' Play
לפני שהסרט דרדסים (The Smurfs) יוצא לקולנוע ב-3 לאוגוסט 2011, הנה סרטון אודות סרט קולנוע דרדסים וראיון עם אנשים אשר קשורים ליצירת הסרט דרדסים. זוה הסרט קטלנוע הראשון שעושים על סדרת הילדים הפופולרים "הדרדסים". הסדרה גם היתה מאוד פופולרית בשנות השמונים ומתרר שהיא חזרה לאופנה גם עכשיו. אם הקרנת הסרט דרדסים נראה כי הדרדסים חוזרים להיות חלק חדש מחיי ילדנו. אנו כהורים זוכרים את הימים בו היינו יושבים ש לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'יחידת קומנדו Navy Seals עם סרטון אודות BUDS' Play
סרטון וידאו בין 7 דקות אשר מתאר את תהליך האימונים BUDS של מי שרוצה להפוך להיות SEAL. ה-SEAL הוא יחידת הקומנדו הימי של ארצות הברית, יחידת עילית צבאית שמאט מאוד מצליחים להתקבל אליה ולעבור את שלב המבחנים שלה. ה-BUDS קיצור של BUD/S (Basic Underwater Demolition/SEAL) אשר מורכב משלושה שלבים עיקריים. אימונים מתישים ש לכושר גופני, אימוני לוחמת קומנדו, ניווט, איך לאסוף מודיעין, קורס צלילה מתקדם וכו'. למשל לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'תמר איש שלום בחדשות 10‬‎ מגישה בפעם הראשונה את המהדורה' Play
סרטון יוטיוב בו רואים את תמר איש שלום (מאוד דומה ליונית) במהדורת החדשות הראשונה שלה. בהחלט אפשר לראות דמיון בין יונית לבין תמר איש שלום בדרך בו היא מדברת ומגישה את החדשות וגם איך שהיא נראית, החל מהלבוש וגם הפנים. בכל מקרה, למי שחיפש שידור חוזר של מהדורת חדשות בפעם הראשונה שתמר איש שלום מופיעה בה, הנה לפניכם הסרטון המבוקש. לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'סרטון פרומו אייפון 4 לבן - קורע מצחוק' Play
סרטון אייפון 4 לבן קורע מצחוק. בסרטון הזה צוחקים על האייפון הלבן לעומת השחור ולמה אפל חיכתה כל כך הרבה זמן לשחרר אותו (5 חודשים). את האמת, זה באמת הזוי כל הקטע של אייפון הלבן הזה. כולם נהיו פתאום מוטרפים על אייפון בצבע לבן כאילו זה הטלפון הכי חדש והכי איני שיש כיום. בכל מקרה, סרטון פרומו ממש מצחיק. לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'לז זפלין הופעה חיה וידאו Stairway to Heaven' Play
לאחר ה-Doodle עם הודיאו שפורסם עם השיר של לד זפלין Stairway to heaven, החלטתי לפרסם פה קליפ של Led Zeplin בהופעה חיה שרים את השיר Stairway to Heaven, אחד השירים הכי פופולריים לכל מי שמנגן בגיטרה ובכלל למי שאוהב לשמוע את השירים של הלהקה לד זפלין. השיר הזה מחזיר אותי לרגעים בעבר בו לא היה מי שלא הכיר את לד זפלין. קליפ וידאו של השיר Stairway to heaven LIVE בהופעה חיה! לכותרת המלאה..


תגיות:

כולכם בטח מכירים את Google Doodle, אותם לוגויים אינטראקטיביים יצירתיים בעמוד הבית של Google.com. לפני כמה ימים הופיע ה-Doogle של Les Paul, נגן גיטרה מפורסם אשר יש גיטרות פופולריות מאוד אשר קרויות על שמו. בלוגו האינטראקטיבי הזה הייתה גיטרה ומיתרי שאתם הייתם יכולים לפרוט עליה בעזרת העכבר. יש כמה אנשים אשר החליטו לנגן שירים שלמים שמה. גוגל נתנה אפשרות של הקלטה וניגון חוזר של מה שהקלדתם. פאילו קיבלת לכותרת המלאה..

תגיות:

Watch 'iOS כמו שלא ראיתם מעולם - סרטון וידאו קסום' Play
סרטן וידראלי עלה לא מזמן לרשת אשר אמור לתפוס פופורליות גבוהה עקב תערוכת ה-WWDC של אפל בסן פרנסיסקו ולאור העובדה שמערכת ההפעלה הבאה של אפל למכשירים שלה, iOS5 תוכרז היום. אותו בחור בשם Simon Pierro לקח אייפד ותוך כדי שהוא מדבר על פיצ'רים חדשים במערכת ההפעלה החדשה של אפל, הוא מציג כל מיני הפתעות, קסמים ודברים מגניבים תוך כדי שהוא מסביר על ה-iPad של אפל. בהחלט מדהים ושווה צפייה. לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'אבא מפיל את הבת שלו בעת משחק בייסבול' Play
צירפתי סרטון של אבא אשר מפיל את הבת שלו בעת משחק בייסבול של ה-Dodgers בארצות הברית. המקרה צולם והועלה ליוטיוב ויש לו כבר כ-3 מיליון צפיות. בסרטון אפשר לראות אבא עם שתי בנותיו, כולם אוהדים של קבוצת ה-baseball הנקראת Dodgers. ברגע מסוים כדור הבייסבול הועף לכיוון היציאה היכן שהקהל נמצא. הכדור בדיוק הגיע לכיוון אותו אבא של החזיק את הבת שלו בידיים, וברגע שהכדור הגיע לכיוון שלו הוא פשוט הפיל את הבת שלו לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'סרטון וידאו יצירתי על ברזיל מול צפון קוריאה מאתר יוטיוב' Play
הבחור הזה בסרטון וידאו מציג את דעתו על המשחק של צפון קוריאה נגד ברזיל. הוא לוקח בקבוק יין שרדונה (זה ברזיל) ומשווה אותו לפחית קוקה-קולה (צפון קוריאה). בהחלט השוואה מעניינת, סרטון יצירתי אשר מנסה להסביר מדוע (לפחות לפי הבחור שמופיע בסרטון וידאו זה באתר יוטיוב), ברזיל תנצח צפון קוריאה בתוצאה 4-0. הסרטון Brazil V North Korea 2010 Wine World Cup הוא עוד אחד מהרבה סרטונים הקשורים למשחקי המונדיאל, ומפ לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'Embedding Video inside bbPress Posts' Play
היום רציתי להמליץ לכם עם פלטג-אין חדש אשר מותאם לפלטפורמת קוד פתוח של פורומים הנקראת bbPress. פלטפורמת bbPress הינה פלטפורמה חינמית לבהתקנה של פורום באתר שלכם ויש לה אפשרות לאינטגרציה ביחד עם בלוג Wordpress. אחד היתרונות הברורים של פלטפורמת bbPress היא פשטות ההפעלה שלה והמראה הנקי והמסוגנן. אני פיתחתי פלאג-אין במיוחד עבור bbPress, אשר המטרה שלו היא לאפשר למשתמשים להטמיע סרטוני וידאו בתוך פוסטים ב לכותרת המלאה..


תגיות:

Watch 'סטיב באלמר צוחק על אייפון לאחר ההשקה שלו' Play
Steve Ballmer מנכ"ל חברת מיקרוסופט צוחק על האייפון לאחר ההכרזה שלו "זה הטלפון הכי יקר בעולם!". אין ספק שסטיב לא כל כך מבין מה הולך לקרות בשוק הסלולר ושאייפון הולך להיות הטלפון הפופולרי ביותר בארצות הברית. לאחר זמן מה סטיב באלמר הודה כי מיקרוסופט נכשלה עם מערכת ההפעלה שלה לסלולרי. אין ספק שהתחרות מאוד קשה עבור מיקרוסופט והיא טרם הצליחה להבין איזה סוג של מערכת הפעלה או טלפון סלולרי היא צריכה להשיק. לכותרת המלאה..


תגיות:

 •  RSS פידים  •  ^ למעלה